Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám nagyon cikis! Vagy én...

Anyukám nagyon cikis! Vagy én vagyok hülye? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Anyukám nagyon nem tud viselkedni,mindig lesül a bőr a képemről,ha kimegyek vele a lakásból :S Például ha elmegyünk boltba,mindig ordítozik meg egyszerűen nem figyel oda semmire.Tolja a kocsit maga előtt (de én nem tolhatom,mert az őt idegesíti,ha nem ő tolja..),de előre sose néz,csak oldalra,vagy hátra,és folyton nekitolja az embereknek meg kirakodott dolgoknak,és ha próbálnám megakadályozni,akkor rám kezd el ordítani (21 éves vagyok),hogy menjek már arrébb meg engedjem már el a kocsit.Ha meg szólok neki,hogy mondjuk "anya,jönnek szembe!",akkor -mivel rám se figyel,csak az árukat lesi,meg legtöbbször magában motyog- ilyen nagy idegbetegen odafordul hozzám és visszakérdez,hogy "MIVAAN?!?!",de addigra meg már késő is.. :S Meg a bolt közepén elkezd ordítani,hogy "mé má megin csak ez a sz*r csoki van leértékelve,mé nem a nápolyi,há kell a f*szomnak csoki",de ilyenkor mindenki minket bámul,annyira utálom :S:S Meg arról nem is beszélve,hogy folyton ilyen rikító színű,szétnyúlt,turis ruhákat hord,csapzott a haja,na ne féljetek,nekünk sose szólnak be a cigányok,sőt még néha ránk is mosolyognak :S:S Pedig nem vagyunk azok,anyukámnak több diplomája is van,csomót olvas (nem bóvli hülyeségeket!),meg amúgy -lehet nehéz ezek után elhinni-,de nagyon okos ember.De ez ilyenkor egyáltalán nem látszik rajta. :S És nagyon szeretem,és olyan rossz érzés és bűntudatom van,hogy szabály szerűen irigykedek mások szüleire,hogy ők tudnak szépen,kulturáltan vásárolni, beszélgetni, öltözködni(jó,nem vet fel a pénz,de simán költhetne egy ruhadarabra 200 Ft helyett 1500-at,én is mindig a kínaiban vásárolok,azt megengedhetjük magunknak).


És mikor valamit finoman megemlítek neki,hogy lehetne egy kicsit figyelmesebb,akkor rögtön idegbeteg lesz megint (pedig én szépen mondom neki),hogy "jaj mer te mindig másokkal vagy elfoglalva,meg azzal foglalkozol,hogy ki mit gondol",amiben el is ismerem,hogy van igazság,mert sose voltam az a típus,aki letojja,hogy mit gondolnak róla,de azért... :'(


Mi a véleményetek?Nem tudom,hogy én reagálom túl,vagy hogy mit kellene tenni... :S Légyszi,írjatok!


2011. aug. 9. 17:18
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Fú.Bocsi,h ilyen hosszú lett :S
2011. aug. 9. 17:18
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
A közös vásárlásokat próbáld meg kerülni... szaladj le inkább Te lelkesen a boltba. A ruhákat pedig talán úgy tudod megváltoztatni, vagy legalábbis elkezdeni, ha veszel neki néha egy-két más fajtát. Aztán hátha tetszenek neki, és előbb-utóbb ő is azokat fogja keresni.
2011. aug. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
az enyém is tud érdekes dolgokat csinálni ezért nem is megyek vele sehova csak ha nagyon muszáj
2011. aug. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Édesapáddal mi a helyzet? Elváltak? Elhunyt? Mert az is hatással lehetett rá, akármi történt.
2011. aug. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%
Ezt megmosolyogtam. :) Tudom neked nem vicces, de nekem is van egy hasonló ismerősöm túlságosan nem lehet vele mit kezdeni ő már biztos nem fog változni.
2011. aug. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
12%
Fake, ha valaki így viselkedik annak baj van az agyával, de akkor meg honnan lenne több diplomája, he?
2011. aug. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
100%
Hát ez tényleg elég húzós. Azt tudom javasolni, hogy hozd föl a témát, és amikor kiakad, akkor álld a sarat ellene, lépj fel egy kicsit keményebben, próbáld ráébreszteni a dolgokra.
2011. aug. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Hát nem csak boltban csinálja ezt,hanem bárhol,csak most ilyen példák jutottak eszembe.Azt meg azért nem tehetem meg,hogy nem teszem ki a lábam a lakásból a saját anyámmal :S Vagyis megtehetném,de azért oda még nem süllyedtem.


A ruhákra meg azt szokta mondani,hogy hát az nem az ő stílusa (amiket én mutatok neki),mondjuk már fejlődőképes,csak a pénzt nagyon sajnálja rájuk... :S Így csak 1-2 normális ruhája van...Én meg nem tudok neki venni,mert nagyon kényes a méretére,muszáj hogy felpróbálja.

2011. aug. 9. 17:27
 9/22 A kérdező kommentje:
Apukám ő teljesen normális,elváltak egyébként,de ez már régen volt.Akkor még ezek a problémák nem is álltak fenn.Vagyis én anyukámra kiskoromból nem így emlékszem.
2011. aug. 9. 17:29
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ruha/vásárlás megoldva az első válaszoló által.

Viselkedés: nem tartózkodik esetleg hasonlóan primitíven viselkedő emberek társaságában sokat?Ha igen, valahogy meg kéne oldani, hogy másokkal barátkozzon, töltse az időt.

2011. aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!