Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám nagyon cikis! Vagy én...

Anyukám nagyon cikis! Vagy én vagyok hülye? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Anyukám nagyon nem tud viselkedni,mindig lesül a bőr a képemről,ha kimegyek vele a lakásból :S Például ha elmegyünk boltba,mindig ordítozik meg egyszerűen nem figyel oda semmire.Tolja a kocsit maga előtt (de én nem tolhatom,mert az őt idegesíti,ha nem ő tolja..),de előre sose néz,csak oldalra,vagy hátra,és folyton nekitolja az embereknek meg kirakodott dolgoknak,és ha próbálnám megakadályozni,akkor rám kezd el ordítani (21 éves vagyok),hogy menjek már arrébb meg engedjem már el a kocsit.Ha meg szólok neki,hogy mondjuk "anya,jönnek szembe!",akkor -mivel rám se figyel,csak az árukat lesi,meg legtöbbször magában motyog- ilyen nagy idegbetegen odafordul hozzám és visszakérdez,hogy "MIVAAN?!?!",de addigra meg már késő is.. :S Meg a bolt közepén elkezd ordítani,hogy "mé má megin csak ez a sz*r csoki van leértékelve,mé nem a nápolyi,há kell a f*szomnak csoki",de ilyenkor mindenki minket bámul,annyira utálom :S:S Meg arról nem is beszélve,hogy folyton ilyen rikító színű,szétnyúlt,turis ruhákat hord,csapzott a haja,na ne féljetek,nekünk sose szólnak be a cigányok,sőt még néha ránk is mosolyognak :S:S Pedig nem vagyunk azok,anyukámnak több diplomája is van,csomót olvas (nem bóvli hülyeségeket!),meg amúgy -lehet nehéz ezek után elhinni-,de nagyon okos ember.De ez ilyenkor egyáltalán nem látszik rajta. :S És nagyon szeretem,és olyan rossz érzés és bűntudatom van,hogy szabály szerűen irigykedek mások szüleire,hogy ők tudnak szépen,kulturáltan vásárolni, beszélgetni, öltözködni(jó,nem vet fel a pénz,de simán költhetne egy ruhadarabra 200 Ft helyett 1500-at,én is mindig a kínaiban vásárolok,azt megengedhetjük magunknak).


És mikor valamit finoman megemlítek neki,hogy lehetne egy kicsit figyelmesebb,akkor rögtön idegbeteg lesz megint (pedig én szépen mondom neki),hogy "jaj mer te mindig másokkal vagy elfoglalva,meg azzal foglalkozol,hogy ki mit gondol",amiben el is ismerem,hogy van igazság,mert sose voltam az a típus,aki letojja,hogy mit gondolnak róla,de azért... :'(


Mi a véleményetek?Nem tudom,hogy én reagálom túl,vagy hogy mit kellene tenni... :S Légyszi,írjatok!


2011. aug. 9. 17:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Osztálytársam Apja volt hasonló mondjuk nem ordibált a boltban meg hasonlók és sehol se csak úgy nézett ki, mint a csöves és hülyeségeket beszélt nyelvizzsgával és diplomával a kezében. Neki autóbalesete volt és azóta lett ütődött állítólag. Iszonyú sóher szegény ember, nem kimondott gyűjtögető, de nagyon sokmindent megtart egy raktár a lakás stb.

Anyukáddal pedig nem kell elmenni vele sehová, legfeljebb csak éjjel.

2011. aug. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
47%

Fake gyanús!


Az én anyám is dettó ilyen, de az olvasni alig tud, számolni meg semennyire, és már 58 éves.


Kétlem, hoyg kérdező anyja diplomás lenne.

2011. aug. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem tartózkodik "rossz társaságban".Paraszti falusi családból származik,de ők messze laknak,ritkán találkozunk velük,ők is egy kicsit "ilyenek",de nem ennyire.Kinézetre abszolút normálisak,viselkedésre meg ők olyanok,hogy csak otthon viselkednek "így",máshol meg teljesen normálisan.
2011. aug. 9. 17:35
 14/22 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,hogy nehéz elhinni,hogy igaz.Igen,paraszti családból való,és ott ők így beszéltek,de mivel anyukámról már kiskorában látszott,hogy nagyon okos,ő elmehetett egyetemre (a többi testvére csak szakmunkást végzett),de nem is csak hogy ott tanult az egyetemen,hanem ilyen nagy zseninek számított ott is,épp a múltkor nézegettem a fiókban,hogy mennyi kitüntetése van,mennyi versenyt nyert meg...
2011. aug. 9. 17:40
 15/22 anonim ***** válasza:
77%
anyukád nem ciki, hanem egyszerűen nem tud viselkedni.
2011. aug. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
54%
De lehet diplomája, vannak ilyen diplomások, mintha nem ezen a bolygón élnének.Vidd el az egyik ruháját, és ahhoz mérd, amit veszel neki, mondjuk szülinapjára.A közértben nyugodtan szólj rá, hogy ne cigánykodjon, mert mindenki titeket néz, és többet nem mész vele, mert ég a fejed a viselkedésétől.
2011. aug. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog hogy van diplomája, és mivel a kérdező azt is mondta hogy később lett ilyen ezt bármi elő hozhatta. És ezt maximum csak orvosi segítséggel lehetne megállapítani a pontos okát.

Anyukád tényleg nem normális, bocsi hogy ezt mondom, de ez a viselkedés az ami nem a legelőnyösebb. Nekem nagymamám volt ilyen, ugye szegény idős volt és hetente elkísértem nagy bevásárlásra, és állandóan csak az árakat figyelte de kb 3 percig egyetlen egy termék árát hogy vajon melyik lehet az olcsóbb, és persze másokra nem volt tekintettel. Persze ő nem kiabált folyton mert a hallása a mai napig nagyon jó érdekes módon, legtöbbször még halkabban is beszél mint mi.

Ezt maximum csak úgy tudod meg oldani hogy nem mész el vele bevásárolni, vagy otthon beszélgess el vele erről hogy ez nagyon ciki neked, ha nem fogja fel a dolgot akkor meg nem mész el vele, és így talán érezni fogja hogy valami nem jó.

2011. aug. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sokat tudsz tenni, megpróbálod figyelmen kívül hagyni, mert valszeg attól se lesz jobb, ha mondod neki, nem vásárolsz vele, vagy egyedül veszed meg amit kell... :S
2011. aug. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
És ezt hogy lehetne megmondani neki?Mert nekem nincs szivem azt mondani neki konkrétan,hogy cigányos meg égő... :S
2011. aug. 9. 17:57
 20/22 anonim ***** válasza:

mondjad neki, hogy úgy viselkedik mint egy kocsis

és ha valóban annyira művelt akkor tudja, hogy ez mit jelent.

2011. aug. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!