Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim állandóan veszekedne...

A szüleim állandóan veszekednek, mindig csinálják a cirkuszt, sokszor ébredek balhéra, aztán időnként összebújnak, nekem meg már felfordul tőlük a gyomrom, hogy küzdjem le az undort legalább addig, míg elköltözöm?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 11. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha alapvetően csak veszekedés, vita van, és nem verekedés, akkor nincs olyan nagy gond, szerintem. A legjobb családban is előfordul, persze az nem jó, ha mindig a gyerek előtt. Nem írtad, hány éves vagy, de neked is meg kell tanulnod, nem mennek mindig simán a dolgok.
2009. ápr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Volt más is, nem csak szóváltás, zsarolás, sokminden, mindez persze ital nélkül, már csak annyi tart itt, hogy még nincs meg a pénzem lakásra. Tudom, hogy gondok mindenhol vannak, de amit ők csinálnak, az már nem normális. Mások előtt meg teszik a szentet...
2009. ápr. 11. 15:16
 3/8 A kérdező kommentje:
Az egyik ok, amiért elmegyek húsvéthétfőn, hogy ne kelljen ide jönnie senkinek, pont ők. Undorodom az álszent viselkedésüktől. 10 emelet hallja a balhékat... teszik a megjegyzéseket...
2009. ápr. 11. 15:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én szomszédaim is ugyanilyenek,nap mint nap veszekednek(ordítanak) amit kint az udvaron bonyolítanak le és akarva akaratlan minden szomszéd hallja.Másokkal szemben úgy tesznek mintha nem történt volna semmi pedig hát mindenki tudja mi volt náluk pl:tegnap,csak senki sem foglalkozik már vele.Te se foglalkozz velük csinálj úgy mintha ott sem lennél és ne érdekeljen mit gondolnak a szomszédok vagy akárki más.A szüleidnek is vannak biztos problémáik amit ők így vezetnek le egymáson,tegyük hozzá nem a legjobb megoldás de nagyon sokan sajnos így csinálják.Ha zavar a veszekedésük halgas fülhallgatóval zenét vagy menj el valahová.Esetleg beszéld meg velük,hogy miért csinálják ezt és mond el hogy téged nagyon zavar a viselkedésük.
2009. ápr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is sokat veszekedtünk a párommal, szenvedtettük egymást. A lányunk tanított meg végül arra, hogy hogyan lehet békességben lenni. Igaz, már 60 felé vagyunk. Kár, hogy nem hamarabb.
2009. ápr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Beszélni is próbáltam velük, nem használ. Húsvétra is megvolt a cirkusz, nincs ünnep már évek óta, hogy ne lenne balhé.
2009. ápr. 11. 22:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Legalább egyikükkel beszélő viszonyba kellene kerülnöd, hátha úgy elérnél valamit. Meg kellene tudni, mi a fő ellentmondás. Rendszerint az szokott lenni, hogy egyikük uralkodni akar a másikon, és az nem hagyja. Próbáld kifigyelni, mi az alaphelyzet, és arra kellene megoldást keresni. Ha van ehhez türelmed és és hajlamod.
2009. ápr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A problémát tudom, de nem igyekeznek azon, hogy megoldják, hiába próbáltam. Anyu próbálná is, de apámmal lehetetlen. Kilépni nem mer, mert akkor meg jön apám az anyagi zsarolásával...
2009. ápr. 12. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!