Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 19 évesen felelőtl...

Szerintetek 19 évesen felelőtlenség kisbabát vállalni? 8 hónapja ismerem a párom.

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 10:38
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó...hát képzeld senki nem ad pelenkára egy forintot sem...bejelentett munkám volt, ugyanis amikor végeztem a sulival elmentem dolgozni mert anyummal albérletben laktunk és kelett a pénz, tehát már volt szakmám, munkám...estin folytattam a tanulást..terhes lettem de most végeztem a sulival..páromnak jó állása van, ő 24éves az ő fizuja meg a gyed és családi elég..nem élünk rosszul, sőt!szóval ne támadj nekem mert én sem támadlak!jelenleg még mindig gyesen vagyok és kezdem a fősulit...csak akarat kell kedves jóindulatú válaszoló.Senkitől nemkaptunk egy kanyi vasat sem...bár kaptunk volna..fészekrakó lakásban élünk, és nincs semmilyen hitelünk..Jól felidegesitettél..nemigaz hogy mindenkit le kell nézni..lehet több mindene van az én gyerekemnek mint sok 30as anyuka gyermekeinek..
2011. aug. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Mamám 19 évesen szülte aput,senki sem tolta anyagilag, megvoltak.

Anya 22 évesen szült engem, szintén senki sem tolta anyagilag.

Akik kivétel nélkül lenéznek minden fiatal anyukát azoknak mindössze annyi bajuk van, hogy nekik fiatalon nem jött össze. Ennyi.

2011. aug. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!