Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Balázs vezetéknévhez milyen...

Balázs vezetéknévhez milyen lánynevek illenek?

Figyelt kérdés
Valami szépen hangzó nevet szeretnék majd a lányomnak ami illik a vezetéknevéhez is.Köszi a válaszokat:)
2011. aug. 10. 13:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%
Bármi, csak ne Zsuzsanna és más zs betűs nevek, meg ha két szótagú, a magánhangzó ne a-á legyen benne, pl. Amál.
2011. aug. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ismerek egy Balázs Biankát, de írták előttem a Boglárkát, az is nagyon tetszik. :)
2011. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Vivien, Liliána, Klaudia
2011. aug. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mindenképpen B betűs legyen,így sokkal szebben fog hangzani,és tompítja valamennyire a férfi vezetéknév hangzását.Tudom mit írok,mert nekem is férfi név a vezeték nevem,és világéletemben utáltam,sokat csúfoltak is.De pld az unokatesómat sosem csúfolták annyira mit engem,mert szépen hangzik a neve,összecseng,így nem is tűnik ki annyira a férfi vezetéknév.Úgyhogy az én véleményem is a Balázs Boglárka,Balázs Blanka,Balázs Bettina féle nevek.
2011. aug. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én Krisztinát ismerek ilyen vezetéknévvel. Amúgy Mira, Kitti, Léna, Emma, Diána, Izabella, Imola, Vanda.
2011. aug. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hmm...annyi jó ötletet adtatok,nem tudom melyik legyen:) A Lilla,Betti,Vivien nagyon tetszik,tanácstalan vagyok:))
2011. aug. 10. 18:25
 17/18 anonim ***** válasza:
Balázs Odett :)
2011. aug. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Fanny, Sára, Luca :)
2011. aug. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!