Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A rózsaszín köd idővel elmúlik...

A rózsaszín köd idővel elmúlik, ti hogy éltétek meg és mikor?

Figyelt kérdés

Nálunk az 5. év környékén volt így. Van egy teóriám, hogy ez általában mindig eljön. Fel lehet ismerni, vagy félre lehet ismerni.


Szerelem, csak kicsit másképp, szeretet, együvé tartozás, a jövő tervezése...nem pedig folyamatos nyálazás a metrón, ötpercenkénti gügyörgés, a másik konstans hiányolása.


Csak elmélkedek, ti hogy látjátok?


2011. aug. 10. 15:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom, hogy a rózsaszín köd megmarad, de már látunk tőle, és nem befolyásol égetően semmit. Csak amit nagyon kell. Én ezt tartom ideálisnak.
2011. aug. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A volt párommal a rózsaszín köd elmúltával kiderült, hogy nem is olyan erős a szerelmünk, úgyhogy szakítottunk.

Most, a férjemmel harmadik éve vagyunk együtt, de nálunk nem is volt rózsaszín köd, csak szerelem. Úgyhogy mi onnan indultunk, ahova mások jó esetben eljutnak, mikor felszáll a köd és a rajongás helyét a mélyebb szerelem veszi át.

2011. aug. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálam kb 1,5év után múlt el a rózsaszín köd.Akkor nálam is kiderült,hogy mégsem olyan erősek az érzéseim és emiatt elmúlt a fizikai vonzalmam is.Úgyhogy elváltak az útjaink :) Persze amíg nem jöttek a kétségeim,mi is terveztük a jövőnket.De szerintem nem szabad tervezgetni,jobb ha spontán jönnek a dolgok,akkor kell döntéseket hozni,amikor helyzet van.Akkor derül ki az igazi szerelem :)
2011. aug. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig múlik el.

Csak akkor, ha nem is ŐT szeretted, hanem magába a szerelembe voltál szerelmes, és tárgyat kerestél hozzá.

Ha őt magát szeretted, akkor ugyanannyira szereted az évek múltával is.

De ez lehet, hogy nem "rózsaszín köd", hanem valódi szerelem.

2011. aug. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a rózsaszín köd idővel elmúlik, de az egyáltalán nem a kapcsolat vége, szerintem akkor derül ki, hogy mennyire lesz tartós a kapcsolat.


Én úgy vettem észre, hogy a kezdetekben még a párom hibáiba is szerelmes voltam, amit később inkább idegesítő szokásnak találtam. De ettől még ugyanúgy szeretem, hiszen biztos, hogy nekem is vannak ilyen berögzült rossz szokásaim.

2011. aug. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kb 3 évig tartott a rózsaszín köd.5 éve 1ütt.
2011. aug. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem elmúlt de még mindig szeretem az illetőt mégha viszonzatlanul is...nem bántam volna ha a rózsaszín köd után semmi nem marad de vhogy nem így lett...pedig nem sok értelme van...Mi is a szerelem?
2011. aug. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk fél év után múlt el mintha elvágták volna. Se szex, se "nyáladzás", se összebújás. Találkozunk, beszélgetünk meg lefekszünk egymás mellé aludni. 1,5 hónapja megy ez... Nem tudom, meddig birom... 18 vagyok, barátom 24. Szeretem, de valahogy nem tudom úgy kimutatni, ő meg pláne.
2011. aug. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a rózsaszín köd elmúlása pozitív élményekkel járt. Gyakorlatilag egy új szintre lépett a kapcsolatunk. És ettől a szerelem nem múlt el, sőt azt hiszem jobban szeretem mint valaha.:)
2011. aug. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
3 év múlva elmúlt, hála istennek, már nem vagyok féltékeny, de a szerelem megmaradt, csak már látom, hogy nem az én pasim a legjobb a világon. Olyan volt, mint a Gyűrűk Urában a drágaságom.
2011. aug. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!