Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érzetél, amikor az exed...

Mit érzetél, amikor az exed megnősült / gyereke született?

Figyelt kérdés
Nemrég tudtam meg, hogy terhes a barátnője... Pár éve voltunk együtt, néhány hónapig, de ő volt a gyerekkori szerelem. Én már férjnél vagyok, baba is van, de valahogy olyan furcsa érzés jött rám, kis szomorúság, nosztalgia.... Voltatok már így?
2011. okt. 29. 13:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Kicsit önző vagy, nem?
2011. okt. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is a gyerekkori szerelmem nősült meg és van már 2 gyereke. Én örültem neki, mert ő mindig családot szeretett volna és háztartásbeli feleséget, én pedig ezt nem tudtam teljesíteni ill. megadni neki, mert szerettem volna egyetemre járni. Ő talált egy lányt, akit feleségül vett 24 évesen. Örültem neki, mert sosem veszekedtünk, nagyon jó ember és megérdemli, hogy boldog legyen egy olyan nő mellett, aki hozzáillik. Megértettem és felfogtam, hogy nem illünk egymáshoz és más oldalán találtuk meg a boldogságot. A jó viszony megmaradt, békében váltunk el.
2011. okt. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
a 35 %-od magért beszél. Miért lennék önző? Mert visszagondolok a régi időkre?
2011. okt. 29. 13:08
 4/16 anonim ***** válasza:
engem nem nagyon érdekelne, nem véletlenül az exem ;)
2011. okt. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem semmit.Mert már nem érdekel hogy hogyan és kivel alakítja az életét.Én boldog házasságban élek a második férjemmel.Annyi volt csak hogy a fiam mondta hogy az apja révén lesz egy fél testvére.Sok boldogságot kívántam és ennyi...Ő neki is joga van a boldogsághoz mint nekem..
2011. okt. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Olyan nosztalgia van bennem, illetve az, hogy mennyire telik az idő, nem vagyunk már gyerekek mi sem, az is megfordult a fejemben, ha annak idején mi tartottunk volna itt. Nem vagyok elégedetlen, boldog vagyok, csak ott bújkál a kisördög bennem. Olyan furcsa érzés.
2011. okt. 29. 13:20
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyik exem nemrég nősült. A poén benne, hogy én voltam, aki megszakította a kapcsolatot vele, mert úgy éreztem nem illünk össze, és nekem nem ő a nagy ő. Ő mindent megtett volna értem. Azóta megtaláltam a párom, akivel 5 éve boldogok vagyunk, és mégis furcsa érzés volt, amikor az exemet láttam nősülni. Mert ugyebár én még arra az időkre emlékeztem, amikor én voltam a szeretett nő, és íme, talált másvalakit, akivel újabb szintre léptette kapcsolatukat. Önző felfogás, tudom, ezért el is fojtottam magamban. Mindenki megérdemli, hogy boldog legyen, csak nagyon sok nő úgy szeretné, hogy aki rá szemet vetett, az mindig megmaradjon nála.
2011. okt. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kíváncsiság szintjén érdekel, mint ahogy bármely más barát/ismerős élete is, de érzelmeket nem vált ki egyik ex sem. Inkább az idő múlására emlékeztet, hogy "jé, XY-nak már 5 éves gyereke van, mi 8 éve szakítottunk, basszus, hogy repül az idő, már 8 éve..." Ezen kívül nincs bennem se fura, se rossz érzés, inkább örülök, hogy a jelenlegi férjem mellett kötöttem ki.


Illetve rendre rájövök, hogy valami isteni sugallatra mentem szét az exekkel, az egyik összeesküvés elméletek rajongó lett, szélsőséges politikai nézetekkel, egy másik teljesen belegabalyodott valami szektába és állandóan várja a világvégét (amiket rendre megjövendöl valaki, aztán mégis elmarad...). Egyszóval örülök, hogy nem mellettem kattantak meg :)

2011. okt. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az első nagy szerelmemmel 3 évig voltunk együtt, egy évig együtt is éltünk, de nem működött.

Ő kiment külföldre, megházasodott, aztán visszajött a feleségével.

Én közben tanultam, dolgoztam, megismertem a férjemet.

Mivel vannak közös barátaink, hamar eljutott hozzánk, hogy az exnél jön a baba. Nagyon nem foglalkoztatott a dolog, úgy értem nem nosztalgiáztam.

Náluk azóta megszületett a második baba, én is most várom a másodikat, nemrég találkoztunk egy esküvőn. Köszöntünk egymásnak,ennyi.


Nem tudom, lenne-e olyan volt barátom, akinél szomorú lennék, ha megtudnám, házasodik, vagy gyereke lesz. Viszont a férjem volt nőjén láttam, hogy nem tud mit kezdeni velünk.

2011. okt. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
Jó nagyot röhögtem rajta.Mert amikor velem vol megcsalt egy másik exével,aztán azt az exét is megcsalta azzal,aki terhes lett,s emiatt el kellett vennie.Mindezt 23évesen.Szóval örültem,hogy ráb*szott szó szerint. Remélhetőleg már a feleségét megcsalta 10x.
2011. okt. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!