Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig lehet ezt kibirni, van...

Meddig lehet ezt kibirni, van remeny a valtozasra?

Figyelt kérdés

Ket ev hazassag utan a ferjemmel igen megromlott a kapcsolatunk,csak a ket pici gyermek( 1honapos es masfel eves )tart bennunket ossze.Semmibe vesz olyan forman mint: "teged ki kerdezett?"," nagy nulla vagy", "fogalmad sincs semmirol, egy gyereket sem leszel kepes felnevelni"stb.

Nem tudom meddig mehet ez igy de az onbizalmam egyenlo a nullaval, amikor meg betelik a pohar hiszterikus rohamaim lesznek.Azzal fenyeget h. beadja a valopert a ket gyerek ellenere ha ezt folytatom.Igy marad a megalaztatas, minden szavaval bant!

Aki tud ilyen esetrol vagy netan sajat maga el nap mint nap ilyen leglorben szeretnem ha megirna meddig mehet ez igy es lehet e jobb valaha is es mit kellene tennem ennek erdekeben? Valni nem szeretnek


2011. aug. 11. 11:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Bár én nem vagyok se házas,se anya,de egy normálisnak tűnő napon,amikor nem cseszeget,beszéld meg vele,mondd el neki,hogy ez téged mennyire bánt és rosszul esik a viselkedése (mindenféle vitát most el kell kerülni) és a gyerkőcökkel menj el egyik barátnődhöz,szüleidhez pár napra.

Akkor majd magába száll,hogy hogy viselkedik veled,és te meg tiszta fejjel tudsz gondolkodni,ha nincs ott,hogy jobb-e úgy vagy tűröd tovább,ha nem fejezné be egy erősebb ráhatás után.

2011. aug. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Azért érdemes lenne a másik fél álláspontját is ismerni, hogy miért vesz "semmibe", ő mit gondol erről,ugyanis mindennek oka van. Lehet hogy jogos az ő meglátása, vagy csak részben.
2011. aug. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Szerintem ha leülnétek és megbeszélnétek mindezt. Te is elmondanád, hogy mit szeretnél, és mire vágysz. És ő is elmondaná ugyanezt.

Az is lehet, hogy Gyermekágyi depressziód van. Amin nem csodálkoznék mivel a két gyermek között nagyon kevés a korkülönbség. Két kisbabával egyedül háztartást vezetni, plusz még a férj kényeztetése bizony kiválthatja.

Ha úgy érzed hogy minden igyekezeted ellenére nem tudod ellátni a mindennapi teendőidet, kimerült vagy, és ráadásul az idegrendszered is kezdi felmondani a szolgálatot, kérj szakembertől segítséget.

Ha a beszélgetés nem sikerülne, akkor menjetek el egy párterápiára. Hidd el hogy megéri!

2011. aug. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Találkoztam már hasonló helyzettel, ott az volt a gond, hogy a férj túlvállalta magát.

A férjed mekkora terhet cipel a vállán? Mivel foglalkozik, mekkora felelősséget kell vállalnia? Szereti a munkáját? Van ideje saját magára is a munka és a család mellett? Van hobbija? Eleget tud azzal is foglalkozni? Szerintem errefelé kell körülnézni.

2011. aug. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Szules utan ket hettel elmentem anyamekhoz egy hetre 85km re lakik egy falunban,a nagyobbik lanyomat nem engedte el(egyebken meg soha a lanyommal ketten nem mentunk el anyuekhoz mert nem engedi), ugyhogy a babammal mentem egyedul.Amikor hazaertunk hidegen elemalt es megkerdezte h.valasszak:bekes uton v.peres eljarassal akarok e valni?

Ennek egy hete, es nagyon felek h. beadja a valopert...

2011. aug. 11. 11:38
 6/26 anonim ***** válasza:
Hm... De mindig ilyen volt? Régen is?
2011. aug. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Megkérdezted tőle, hogy miért nem mehettek el Anyukádhoz? Talán nincs vele jó viszonyban?
2011. aug. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Ha ennyire rossz a kapcsolatotok, miért baj, ha válás lesz? Én ezt nem értem... Általában így kell végződnie annak, ha egy házasság nem jött össze.


Inkább örülj neki, hogy nem kell tovább vele élned.

2011. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Szerinte en kezdtem el ot sertegetni, meg szerinte manipulalni akarom, meg h.megjatszottam magam h. elvegyen...Az egyeszbol az azigazsag h. elegem lett belole, azaz nem tudtam beletorodni abba amit csinal:A hazassagunk legelso napjatol kezdve iszik minden ejjel egeszen hajnalig fennt van ket-harom liter sor mellett, sehol sem dolgozik, apuciek tartjak el a csaladot.

Reggel amikor keltem o akkor indult lefekudni a masik szobaba, es aludt delutan 2-3-4oraig.Addig a gyerekkel csendben kellett lennunk, mert kulonben...

Most ugy fest a helyzet h. az anyjaekhoz jar aludni, eggyel feljebb van lakasuk.Par honapja vettek egy uzlethelyiseget, es most ezen dolgoznak, h.uzletet nyissanak neki, ez az egyeduli remenyem h. jobbra fordulnak a dolgok.

2011. aug. 11. 11:48
 10/26 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, te már terhes voltál az esküvőkor, erre célzott, hogy ezzel akartad megfogni?


Nem értem, miért ragaszkodsz hozzá ennyire.

2011. aug. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!