Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig lehet ezt kibirni, van...

Meddig lehet ezt kibirni, van remeny a valtozasra?

Figyelt kérdés

Ket ev hazassag utan a ferjemmel igen megromlott a kapcsolatunk,csak a ket pici gyermek( 1honapos es masfel eves )tart bennunket ossze.Semmibe vesz olyan forman mint: "teged ki kerdezett?"," nagy nulla vagy", "fogalmad sincs semmirol, egy gyereket sem leszel kepes felnevelni"stb.

Nem tudom meddig mehet ez igy de az onbizalmam egyenlo a nullaval, amikor meg betelik a pohar hiszterikus rohamaim lesznek.Azzal fenyeget h. beadja a valopert a ket gyerek ellenere ha ezt folytatom.Igy marad a megalaztatas, minden szavaval bant!

Aki tud ilyen esetrol vagy netan sajat maga el nap mint nap ilyen leglorben szeretnem ha megirna meddig mehet ez igy es lehet e jobb valaha is es mit kellene tennem ennek erdekeben? Valni nem szeretnek


2011. aug. 11. 11:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
sok eszed volt, most a házad fele a férjedé
2011. aug. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
arról nem is beszélve, hogy ha már pár hónappal az esküvő után tudtad, hogy szar van a levesben, minek szültél még egy gyereket?
2011. aug. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
A hazra meg csak folalot adtam de anyam nevere megy ugyhogy neki semmi em jar.
2011. aug. 11. 12:21
 24/26 A kérdező kommentje:
A kislanyunkat mindketten imadjuk, es nem szerettuk volna hogy egyedul nojjon fel, ezt nem is banom csak volt egy olyan kijelentese h. a nagyobbik lanyt akarja a kisebbik meg legyen nalam valas eseten.Ez nagyon elszomoritott.
2011. aug. 11. 12:24
 25/26 anonim ***** válasza:

Jó nagy nulla ember a férjed. Szerintem ő ezzel agyerekkel akart téged megfogni.

A lányodat ne hagyd meg ennek a linkócinak.

ja és ilyen apa nem kell egy lánynak sem, mert csak megutálják a férfiakat.

Inkább egy normális nevelőapjuk legyen mint ez.

2011. aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Miért ragaszkodsz ilyen emberhez? Már hozzá sem szabadott volna menni, nem hogy gyerekeket szülni. A második gyerek megfoganásánál már rossz volt a kapcsolatotok, akkor miért hoztátok mégis össze közös megegyezéssel? Az nem válasz, hogy a nagyobbnak legyen testvére. Legyen, de normális kapcsolatba szülessen a gyerek, ne olyanba, amibe a szülők semmibe veszik egymást. Ne haragudj meg érte, de tényleg buta vagy! Arról nem is beszélve, hogy betegesen ragaszkodsz a rossz házasságodhoz, azért, mert a gyereknek család kell és apa, ez igaz, de normális család és normális apa, nem ilyen. Szóval szerintem lépj, ne élj ilyen megaláztatásban.
2011. aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!