Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy új párom aki teljesen...

Van egy új párom aki teljesen felborítja a megszokott életemet, hogyan vegyem rá magam az erős változásra?

Figyelt kérdés
Ő nagyon pörgős, izgő mozgó ember akinek mindig van valami dolga. Én elvoltam a magam kis világába, de most minden felborulni látszik... Persze csak pozitív dolgok, de én annyira el vagyok punnyadva, hogy minden kis változástól félek... tudom, hogy mindig jót akar, de nem tudom elengedni magam és változni. Nem is vagyunk együütt régóta így főleg megijeszt ez a tempó...
2011. okt. 21. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok??Hát neki is kellene valamennyire te hozzád alkalmazkodni úgy gondolom,idővel össze csiszolódtok nyugi,lehet neked sem ártana abból a punnyadásból kilépni...
2011. okt. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Még annyi hogy te érzed hogy neked milyen ritmusban jó az életed,ha neked jobb nyugis punnyadtabb tempóba akkor éljél úgy,de ha kicsit azért érzel késztetést arra hogy kicsit kilépjél a burkodból akkor tedd meg az első lépéseket de csak a magad módján ahogy neked kényelmes és ne kényszer hatására mer ő olyan amilyen...
2011. okt. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kell a változás és tudom, hogy jó irányba vinne! De nehéz változni, kevés az akaraterőm, bár úgy érzem hogy miatta képes lennék bármilyen változásra! :)
2011. okt. 21. 23:09
 4/12 anonim ***** válasza:
Jó de mennyi idős vagy?
2011. okt. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
24
2011. okt. 21. 23:18
 6/12 anonim ***** válasza:
18%

Sajnos már elég öreg vagy !

Csak "punnyadj" továbbra is.

2011. okt. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ma 00:09!


Ott a pont!:D

2011. okt. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozzál az ilyen válaszolókkal de ugyanakkor nem értem hogy mit jelent az hogy punnyat?Mi vagy te nyugdíjas?Az életben számtalan lehetőség van minden területen nem tudom ilyen fiatalon miért kell ennyire betokosodni??
2011. okt. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ma 10:37-es vagyok!


Én csak vicceltem:) Csak ne veszítsd el az eszed és ne menj bele hülyeségekbe. Én ezt tudom tanácsolni.

2011. okt. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó párod lesztek hidd el,neked kell egy olyan férfi aki úgymond "felemel" tépged!
2011. okt. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!