Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám idegbeteg, és teljesen...

Anyám idegbeteg, és teljesen kikészít. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Pár hónapja van barátom,és ha nála vagyok,akkor mindig azzal jön hogy költözzek oda,meg hogy biztos csak b*szni járok oda. Ha nem ízlik a kaja amit főzött,akkor minden szar szemétnek elhord,tróger,k*rva,már minden voltam. Évek óta az intézettel jönnek, hogy hogyha nem tetszik valami,akkor mennyek oda. Elköltözni sehova nem tudok,a nagyszüleim nem élnek. Ha valamit meg kell csinálni akkor addig jó vagyok,utána már folytatódik ez. Minden nap meg az ugatás, a szüleim állandóan veszekednek,és anyám aludni nem hagy. Reggel már felhúzza a redőnyöket,és addig ordít amíg fel nem kelek. Este nem ehetek, nem mehetek sehova,és ide sem jöhet senki. Apám is mindig ordít,mindenért engem vesznek elő. Már teljesen kivagyok készülve. Az egész nyaram abból állt,hogy itthon rohadtam,nem mehettem sehova. És megmondta anyám is,hogy nem ehetek. Rohadt szemétláda,minden vagyok már,és állandóan ordít,üvölt,mint a fába szorult féreg.

17L


2011. aug. 11. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Amilyen gyorsan csak lehet helyezkedj el dolgozni valahol és költözz el otthonról. Vagy költözz össze a pasiddal!
2011. aug. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%

De te sem vagy ám különb a deákné vásznánál.

Így beszélni a saját szüleidről.... Hát nem semmi. Hová jutott ez a világ!

2011. aug. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Amikor az ember kibukik és mérges, mert tudja, hogy körül van véve okoskodókkal meg hülyékkel, nem csoda, ha így beszél.

Énnálam is 1 ok volt a sok közül ez amiért eljöttem otthonról. És inkább meghalnék, minthogy visszamennyek, mert hallgathatnám az ugye megmondtam szöveget 4 évig...

Néha én se tudtam eldönteni, hogy szeretnek-e egyáltalán, mert van mikor támogatnak van mikor meg menjek a búsba. Ha keresem őket nem reagálnak rá sokat, ha nem keresem akkor úgy is jó... :-(((

22/N

2011. aug. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Semmilyen rokonod nem él ? Valaki csak tud segíteni. Suli közben koleszos vagy ?

Esetleg majd egy iskola pszihológussal megbeszélhetnéd a dolgot és talán tud segíteni.

2011. aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Miért hogy kéne beszélni az ilyen szülőkről,talán mondjon köszönetet nekik?


Én s így beszélek apámról,mert tönkre vágta a gyerekoromat 12 évesen már főznőm kellett magamra ,és menekülni előle anyámmal.17 éves korom óta önellátó vagyok,és ha valaki beszól hogy hogy merek apámról igy beszélni és tiszteljem mert az apám,közlöm vele,hogy nem tudok egy olyan embert egy hangyaf*sznyit se tisztelni aki csecsemőként a falhoz vágott,stb-stb...


29N

2011. aug. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2011. aug. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Az én anyám is olyan mint egy idegbeteg, nem főz, nem csinál semmit, egész nap ordibál, káromkodik, "kur*a anyádat te tróger,gyűlőlek, rohadj meg" meg ilyeneket mond nekem, magában is ezt beszéli, alig tudok tanulni, meg aludni is. ápolatlan, undorító, és mindenkivel így bánik, testvéreimmel is. időnként hetekig ilyen, aztán utána egy darabig nem, van hogy nagyon elfajulnak a dolgok, egyszer szét dobálta a szobámban a dolgaimat, mert rendetlenség volt, úgy mentem haza az iskolából hogy minden csupa szilánk volt.. :( vagy amikor elkezd csapkodni, ököllel ütni.. keserű egy élet.. van hogy nem mos ránk, mert hogy nem kell azt neki, fejébe veszi, alig vannak ruháim ilyenkor.. nem szeretek otthon lenni, inkább eljárok konditerembe, hogy levezessem a stesszt, és otthon főzök magamnak tojást, vagy virslit ha van. ő alig csinál kaját, vagy a facebookot nézi egésznap, vagy gondtalanol lefekszik és nem törődik semmivel.. nagyon rossz amikor apu nincsen itthon, kész örültek háza, remélem hamar elhuzhatom innen a csíkot
2013. febr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszolónak üzenném ha a te szüleid is ilyen kutyák lennének lehet nem írnál ilyeneket te tróger senki inkább bíztatnád szegény lányt minthogy itt oltogatni próbálod te hontalan kajak azt kívánom egy napot élj át az ő szüleivel azt majd rájössz miről beszél te ratyi.
2015. febr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
91%
Nekem ugyan ez van csak a mamàmmal elhord mindenféle rendetlen mocskos nemtudomminek apàm és anyàm szétköltöztek nàlunk van apu én mamàm és papàm egyedül mamàmmal van gond azt remélem hogy hamar elköltözünk apàmmal vagy végre megdöglik
2017. aug. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!