Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van jövöje ennek...

Szerintetek van jövöje ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

A férfi annak ellenére védekezne hogy a nő fogamzásgátlót szedne,nem bizik a nőben.Fél hogy elfelejtené bevenni.

Szeretik egymást,de bizalom a férfi részéről nem sok van.


2011. aug. 12. 08:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ honnan nézzük. Én se bíznék meg a páromban ilyen téren, ha a férfiak is szedhetnének fogamzásgátlót. Fontos dolgokban én is bizalmatlan vagyok mindenkivel szemben. Én olyan vagyok, hogy ha megcsinálok valamit, akkor tudom, hogy meg van csinálva. Működik a kapcsoltunk.
2011. aug. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Bennem megbizott volna a párom ha nem kellett volna abbahagynom a fogamzásgátlót.


Öcsémről van szó és a barátnőjéről.A csaj azt mondta ha terhes maradna megtartaná,az öcsém berezelt és most mindenféle hülyeségeket kitalál.

2011. aug. 12. 08:33
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Annyi férfit behúztak már a csőbe, hogy ha ezt teszi, csak egy felelősségteljes embernek gondolnám. Joga van magának is védekeznie.Ha ennyi a kifogás ellene, az inkább mellette szól.
2011. aug. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Igaza van a férfinek. Ha nem akarnék gyereket, én is bebiztosítanám magam amennyire tudnám. Ez nem csak bizalom kérdése. Főleg egy ilyen bejelentés után, hogy a másik véleménye a kérdésben egyáltalán nem számít.
2011. aug. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Ezek szerint öcsédbe több felelősségérzetet sikerült nevelni, mint a barátnőjébe. A babát tervezni kell, nem "ha terhes maradna"...
2011. aug. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

a fogamzásgátló tabletta nem ad teljes körű védelmet kb 98%-os

sztm nem gáz, ha mellette ő is felhúz egy óvszert

ez sztm nem bizalmatlanság hanem biztonsági játszma

valószínűleg most még nem aktuális a gyerekvállalás

és nem akarja hogy kényelmetlen helyzetben kerüljetek, ha véletlenül becsúszik

2011. aug. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

ezt lehet máshonnan is nézni. Nem biztos,hogy csak berezelésről és bizalom hiányról van aszó. Ismerek olyan pért ahol a lány foggátlót szed, de védekeznek gumival is. mindkettejük egészsége érdekében érthető. gondolj csak arra mennyi gombás fertőzést lehet ilyen olyan helyeken összeszedni akaratlanul.


ettől még igen is működhet jól egy kapcsolat.

2011. aug. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Hát igen az öcsém ilyen téren komolyan gondolkozik,főleg mióta megszületett a lányom.nem akar gyereket,ez idáig rendben,huzzon ovszert ez ellen sincs semmi baj,csak mikor mondtam neki hogy szedjen a lány fogit akkor mondta hogy szó se lehet róla,mert mivan ha direkt nem veszi be...na nálam ez durva,ha ezt feltételezném a páromról hogy direkt akar csőbe húzni nem lennék vele.

Valamilyen szintű bizalomnak azért kellene lennie.


a fogit azért ajánlottam mert a lánynak rendszertelen és fájdalmas a menzije és ne lepődjön meg ha a doki kiirja.


A baba megtartásról.csak ugy beszélgettek és feljött a téma és a lány mondta hogy nem vetetné el,nem azt mondta hogy gyereket akar.

2011. aug. 12. 08:43
 9/18 A kérdező kommentje:
Aztán mikor látta hogy megdöbbenek amit mond akkor javitott hogy nem attól fél hogy direkt nem veszi be hanem attól hogy elfelejti.
2011. aug. 12. 08:46
 10/18 anonim ***** válasza:

hát ha ennyire nem bízik a lányba... akkor nincs nagy jövője szerintem, bár idővel lehet javulhat.

amúgy totál felesleges egy nem futó kapcsolatban gumit is és gyógyszert is használni szerintem. persze ha a lány nem a védekezés miatt szedi a tablettát, akkor kicsit más.

2011. aug. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!