Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van jövöje ennek...

Szerintetek van jövöje ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

A férfi annak ellenére védekezne hogy a nő fogamzásgátlót szedne,nem bizik a nőben.Fél hogy elfelejtené bevenni.

Szeretik egymást,de bizalom a férfi részéről nem sok van.


2011. aug. 12. 08:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
51%
Elég, ha itt a gyakorin körülnézel, láthatod, hogy nem olyan hűde ritka eset, hogy egy lány "elfelejti" bevenni a fogamzásgátlót, hogy így fogja meg a kiszemelt pasit, vagy egyszerűen ő már akar gyereket, a párja még nem. Ezek után természetes, hogy sok férfi kiegészíti a védekezést gumival.
2011. aug. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

A jó szexuális együttléthez belső, érzelmi nyugalomra van szükség. Tegyük fel, az öcsédet belülről nyugtalanítja, hogy a barátnője bevette-e valójában a fogamzásgátlót vagy sem. Ez szexuális zavarokhoz, merevedési problémákhoz is vezethet. Véleményem szerint az az együttlét nem jó, amelyikben bármelyik fél azon agyal, hogy lesz-e baba vagy sem.

Öcséd keresett valami megoldást. Ami számára megnyugtató. Nem hiszem, hogy egy kapcsolat csak akkor működhet ha mindkét fél részéről maximális a bizalom a másik felé.

2011. aug. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Igazatok van,lány vagyok nem érzem át az öcsém félelmét,ami már szerintem néha beteges.


Kitalálta hogy vegyek neki 72órás tabletát és majd együttlétek után beszedeti vele,mert mivan ha a gumin nem látszik de hajszálrepedés van.

2011. aug. 12. 08:57
 14/18 anonim ***** válasza:

hány éves az öcséd?

s talán jaggal van benne ez az apró kétésg.. mivel ma máűr anyni nő vágott át ilyennel annyi pasit. Ez nem ok a válásra... nem baj ha kcsit mindig bizalmatlan marad.. de inkább óvatos én úgy mondanám.

2011. aug. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

de basszus, ha ennyi bizalom van a kapcsolatban, akkor minek vannak együtt? itt szerelemről nyilván szó nincs.

az meg tény, hogy sokan nagyon felelőtlenül szedik a tablettát, és én elhiszem, hogy joggal fél a kérdező öccse. de így tényleg nincs értelme a kapcsolatnak.

egyébként szerintem értelmes nő olyat nem csinál, hogy teherbe esik, csak hogy vele maradjon egy férfi, aki nem is szerelmes belé.


na, szóval mind a ketten jobban járnának egy másik kapcsolattal, persze ezt csak mint külső szemlélő mondom.:) ő dolguk, ha jól érzik így magukat, akkor senkinek semmi köze hozzá:)

2011. aug. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon helyes, hogy használna gumit. A páromnak volt előttem egy kapcsolata, ahol a lány szedte a gyógyszert, legalábbis azt mondta, de egy ideig gumiztak is. Aztán amikor barátom úgy érezte már egy ideje együtt vannak, meg lehet bizni benne, csak fog. gátló volt. A nő rögtön nem szedte be, bár barátom nem szeretett volna még gyereket, de mint utólag kiderült a lány sem, csak hát így kell pasit fogni szerinte.
2011. aug. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
öcsém 22éves a lány 20
2011. aug. 12. 13:48
 18/18 anonim ***** válasza:

A gyerek vállalás komoly dolog és valahol igaza van a tesodnak a bizalmatlanság nem szép de a mondás igaz hogy nő két dologért tenne meg mindent a világon: hogy ne legyen, illetve, hogy legyen gyermeke.

Amúgy is gyakori hogy az emberek 1 gyerekkel akarják bebiztositani a kapcsolatot ez férfir és nőre is gyakori.

2011. aug. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!