Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom nélkülem megy nyaralni?

Barátom nélkülem megy nyaralni?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy barátomat elég gyakran megy külföldre, munkaügyben, amint pár nap alatt megjár. Az idén nyáron már voltam vele, és maradtunk 1 hetet, kirándulni, nyaralni, ilyesmi. Az idő sajnos nem volt jó, 1 nap volt csak fürdésre is alkalmas. (egyébként kb évente 1x tudok velem kimenni, mert nekem is itthon mindig van valami dolgom, suli, munka, így nem megoldható, hogy elmenjek 5-6 napjra) Most pedig a hónapban még menni fog egyszer, szeretnék újra vele menni, de lehet hogy tanfolyamra fogok járni, onnan pedig nem akarom rögtön az első vagy második hetet egy az egyben ellógni. Így barátom akkor mással megy, mert kísérő mindig van vele, de ő mindenféleképpen szeretne maradni egy kicsit pihenni ilyesmi. Nem fogok neki örülni, hogyha mással megy, és 1 hétig marad. Lehet hogy tesójával megy, lehet hogy haverjával. Normális, hogy nem szeretném, hogy így mással menjen nyaralni??

(egyébként ő minidig mondja, hogy ne menjek majd tanfolyamra akkor, vagy ne menjek dolgozni... de hát ez nem megoldható.. egyébként meg egész nyáron nem mentünk sehova, sokat dolgozik itthon is, nyaralni sem voltunk, sőt még strandon sem, szóval itthon 1 napot sem voltunk sehol :(

Megérdemli egyébként a kikapcsolódást, mert napi 10-12 órát dolgozik, de azt szerettem volna hogy együtt menjünk, mert én is erre vágytam :(

Mit tegyek?

Engedjem el és mondjam hogy érezze jól magát? :(


2011. aug. 12. 10:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy hülye vagyok, de most mi a bajod tulajdonképpen? az, hogy elmegy, vagy mi? mindenképp kell mennie, vinne téged is, de te nem tudsz...és most akkor jöjjön haza egy nap után? ha ennyire zavar, hagyd ki a tanfolyamot. engem egyáltalán nem zavarna, ha pl a tesójával vagy a haverjával menne...mert ha egy másik nővel menne, akkor oké, zavarjon, na de így???
2011. aug. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj már uralkodni felette, és korlátozni. Ő szeretné, hogy vele menj, ha ez nem megoldható akkor fogadd el, hogy el fog menni mással. Engedd, és ő meg érezze jól magát.
2011. aug. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiúval megy akkor nyugodtan engedd el.Végül is nem vagy a felesége így nemigazán szólhatsz bele abba amit csinál.Gondolj bele hogy ha ellenezné hogy a barátnőiddel elmenj egyszer pl valahova.Ez hasonló helyzet nem igaz?
2011. aug. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
49%
én tuti h elmennék vele a helyedben!!!
2011. aug. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Magad is azt irtad, hogy megérdemli a pihenést. Szerintem had menjen. Sajnos mi is legtöbbször a férjem nélkül programozunk, mert ő dolgozik. A gyerekeknek viszont akkora öröm egy-egy kis kirándulás, vagy strand, vagy állatkert, hogy nem szivesen fosztanám meg őket tőle. Nem érzem jól magam az apjuk nélkül, és hivom is mindig, akárhová megyünk, de ő a munkát választja, mert minél több pénzt akar hazaadni. Sajnos azt hiszi, hogy ha kicsit is kevesebbet hoz haza, akkor már nem lesz jó apa, jó férj. És sehogyan sem tudom meggyőzni az ellenkezőjéről. Most például örültem neki, hogy beteg volt, mert legalább kipihente magát egy kicsit, bár 3 nap erre kevés főleg betegen, de legalább itthon volt velünk. Amúgy meg sajna csak a vasárnap a mienk, vagy még az sem. Ha kitalálná, hogy elmegy pihenni, akár velünk, akár egyedül, boldogan küldeném bárhová. Nagyon ráfér.
2011. aug. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg nem értem. Felnőtt emberek vagytok elvileg. Mi az, hogy elengedni? Mintha megtilthatnád neki, mint egy kisgyereknek.
2011. aug. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Az a probléma nálunk, hogy mi meg még sosem voltunk egymás nélkül sehol hosszabb időre.

Pl barátom (akivel már 4 éve vagyunk együtt, huszonévesek vagyunk, sok korkülönséggel) nem enged el engem barátnőimmel bulizni. Elég rosszul esik, már sokat veszekedtünk e miatt. Így én sem szívesen engedem el őt napokra strandolni, minek hogy lesse a félmeztelen nőket? Én meg nem mehetek buliba...

2011. aug. 12. 10:30
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Jajjjjjajjjj, akkor minek vagytok együtt mi értelme van hogy korlátozzátok egymást?

Te meg betegesen féltékeny vagy!! 24/N

2011. aug. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor épp ideje elkezdeni a különlétet. Ő elmegy, te meg itthon maradsz bulizni. És ezt rendszeresíthetitek. Két külön ember vagytok, külön személyiség, akiknek szükségük van külön programokra is. Abnormális ennyit együtt lenni. Ha meg ez nem megy így, akkor meg el kéne gondolkoznotok a dolgokról.
2011. aug. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%

a bulizás és a strandolás között azért van különbség nem gondolod?

Mivel most állapotos vagyok mindig mondom a páromnak, hogy fogja a haverjait és menjen strandolni, de a bulizás az nagyon nem tetszene.

2011. aug. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!