Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? A párom nélküle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A párom nélkülem akar nyaralni!

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a párommal és kitalálta, hogy idén nyáron szeretne a haverjaival nyaralni.Csakhogy eddig ilyen kettőnk között szóba sem jött, hogy külön nyaraljunk!És így ez nekem nagyon rosszul esett.És ezt el is mondtam neki,de ebből csak veszekedés lett!És most azt érzem,hogy vagy elengedem erre a nyaralásra,vagy elveszítem őt.

A barátai pedig szinte mind egyedülálló.Félek, hogy megcsal!De a legjobban az bánt, hogy nélkülem szeretne menni és ezért bármit feladna.Segítsetek!


2010. jún. 17. 16:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

arról nem volt szó, h haverjaival is meg veled is elmegy? tisztázd vele! amúgy meg sztem hosszú kanos hétvégére gondolt...ami teljesen normális.

ha persze abszolút ki akarna zárni a nyaralásból, akkor átgondolnám, h akkor mennyire vagyok fontos neki...

2010. jún. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
engedd el, ne lógj rajta állandóan,neki is kell egy kis szabadság! Hány évesek vagytok?
2010. jún. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%
Nyilván el akar menni a barátaival, de ők nem akarnak maguk közé nőt. Ha senki nem viszi a barátnőjét, akkor nem ellened irányul a dolog. Törődj bele, menj nyaralni a barátnőiddel.
2010. jún. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%
nem mehetne veled IS ? csak velük? mert az enyim pl velem is elmegy meg a barátaival is
2010. jún. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
83%
Ha elengeded, hálás lesz a bizalomért és nem csal meg. Ha nem enged, utálni fog érte, hogy nem biztál benne.Mindig arra fog gondolni, hogy mit hagyott ki MIATTAD.
2010. jún. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%

Fordított esetben mit szólnál ha a barátnőiddel akarnál menni nyaralni és menne a barátod?

Vagy mit szólnának a barátnőid ha egy csajos hétre hoznád a pasid?

2010. jún. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Elengedem,mert szeretem,mindennél és mindenkinél jobban!A barátnőimmel nem mehetek,mert azt visszavágásnak gondolná.

És az is rossz hogy nagyon messze élünk egymástól,csak hétvégente tudunk találkozni,ezáltal egy hétvége kiesik,de őt ez sem zavarja.

2010. jún. 17. 17:08
 8/20 anonim ***** válasza:
63%
Ne haragudj ez szőrszálhasogatás. Nem kell mindig együtt lenni, én is elmennék a párom nélkül nyaralni. Mi van abban? Kellenek barátok is, és őket sem szabad elhanyagolni. Ha meg attól félsz hogy megcsal és nincs rá alapod megint csak azt mutatja, hogy túlaggódod és ki akarod sajátítani. Kicsit vegyél visszább, mert ilyen korlátokkal nem lehet élni. Így nem tudnék megmaradni senki mellett, ha ilyenen cirkuszolna.
2010. jún. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%

de nem válaszoltál a kérdésemre


ti ne mentek el egymással nyaralni? és amugy milyen gyakran tud találkozni a barátaival? mert ha midnen hétvégén veled van akkor kicsit érthető hogy miért akar azért velük is lazulni. bááár nekem is szarul esne a dolog de meg kell érteni

2010. jún. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Biztosan igazatok van és túlaggódom!Csak volt már szó barátokkal való nyaralásról és akkor még én is benne voltam,aztán most hirtelen már nélkülem szeretne menni!ez rossz érzés és fáj!
2010. jún. 17. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!