Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? 5 honapja együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? 5 honapja együtt vagyok a párommal, nyaralni voltunk par hete es mikor haza jöttünk a haverjainak a hatam mögött olyanokat mondott, hogy irtó jo csajokat latott meg jo lenne nagyokat bulizni (nelkülem).

Figyelt kérdés
Egyebkent mindig mondja, hogy szeret meg hogy sosem csalna meg. Engem viszont zavar, hogy mas csajokat jobb nönek tart nalam! Pasik ti is csinaltok ilyeneket?
2010. júl. 13. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
az összes ilyen. ne akadj ki olyat nem találsz akinek te tetszel:(
2010. júl. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*te tetszel a legjobban.
2010. júl. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De hogy mondhat már ilyeneket? Én nem mondok ilyet a barátnőimnek pedig nála is vannak jobb pasik...mégsem okozok neki fájdalmat azzal, hogy ezt hangoztassam. Sőt inkább bókolok neki, de úgy tűnik a pasik a qurvas csajok a csajok!
2010. júl. 13. 20:02
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
utolsó mondatodat nem értem:D, de tényleg ne akadj fent ezen. ösztönlények a férfiak minden jó csajt megnéznek elképzelik velük a dugást és satöbbi. remélem nem szomorítottalak el, de minden pasi iilyen akárkivel is akarnál összejönni. sose te leszel neki a legjobb és legszebb csaj. ez van sajnos. és legközelebb ha elmegy mellettetek egy jó pasi mond is meg neki,hogy na az a pasi sokkal jbob volt nálad..hátha elgondolkozik;)
2010. júl. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

az utolso mondatom azt akarta takarni, hogy ugy tűnik a pasiknak a qurvas csajok az igazi csajok :S

Egyébként köszike a válaszod és tudom, en hogy igazad van de szarul esik :S

2010. júl. 13. 20:12
 6/11 anonim ***** válasza:

igen azok az igaziak..de mindjárt jön a férfikommandó akik majd teszik a szépet,hogy én nem ilyen vagyok..ne higyj nekik. bennük van.

amúgy mond meg neki,hogy neked ez rosszul esik..és mondom, szólj be neki az utcán ha látsz egy jó pasit-D

2010. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mar szóvá tettem neki és hát bedobta a durcit...(szokásos ferfi reakcio, mindenki bünös csak Ö nem!)Teljesen kiakadt rajta azota meg inkabb ezt csinalja....
2010. júl. 13. 20:17
 8/11 anonim ***** válasza:
hagyd el.
2010. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mar boccs de ilyen miatt biztos nem hagyom el....azert a fejemre nem estem!
2010. júl. 13. 20:31
 10/11 anonim ***** válasza:

Háát nemtudom, én úgy vagyok vele,h ha valakibe szerelmes vagy,akkor oké megnézel mást,de nem mondod más csajra,h jobb nő... mert akivel együtt vagy nyilván az a legjobb neked azért vagy vele...

vagy manapság már nem így van???

2010. júl. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!