Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert olyan keves a huseges...

Miert olyan keves a huseges ferfi? Miert mindig a noket hibaztatjak a felrelepesukert?

Figyelt kérdés

Ha a hazassagban a ferfi felremegy annak a feleseg az oka!-miert mondjak ezt a ferfiak?

FERFIAK! Miert"zoldebb a szomszed fuje?"


2009. ápr. 12. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Megfordítom a kérdést..miért lép félre annyi nő??? Szerintem legalább annyi nő lép félre,mint férfi..na jó lehet nem,de nagyon sok nő is. Nekem legalábbis ilyen tapasztalataim vannak. Egyébként erre az szokott lenni a reakció,hogy :mert a férfinek a szex csak szex, és attól még szereti a feleségét". Ez a legsz*rabb kifogás szerintem,de lehet van benne valami. De a nők sem szentek, kicsit sem.
2009. ápr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Én azt nem értem ha szeretek valakit akkor mért kell megcsalni?

Az én párom tök hüséges és én is 5 éve vagyunk együtt.

egyépként elsö válaszolonak igaza van a nök is félre néznek néha többször is mint a férfiak!

23/L (én még senkit sem csaltam meg és engem se!)

2009. ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Én nő vagyok, de nem gondolom azt, hogy ez csak a férfiakra lenne jellemző. Épp annyi nő csalja meg a férjét, mint férfi a feleségét. Azért hibáztatják a másik felet ilyen esetben, mert a megcsalás egy következmény, nem pedig ok. A házasságnak ahhoz már meg kell romolnia, hogy valaki megcsalja a párját. Én nem osztom azt a nézetet, hogy a másik fél mindig hibás. Sokszor nem az. Csak annyiban, hogy rosszul választott.
2009. ápr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha egy kapcsolatban valaki félrelép, az nem a partner hibája. Hanem a megcsalóé. Csak persze jól lehet takarózni azzal, hogy másra hárítja a felelősséget. Ritka egy aljas ember lehet az olyan...
2009. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Ja, kieg.: ha pedig megromlik a kapcsolat, akkor ki lehet lépni belőle, és lehet új kapcsolatot keresni. De a meglévőből kifelé kufircolni aljasság. Tökmindegy, hogy melyik fél csinálja.
2009. ápr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Egyszeruen a legtobb ffi nem bir magaval amikor meglat egy csinos, jo alaku, szexi, szoval neki tetszo not! Muszaj megkaparintania, akar egyetlen alkalomra is csak, de muszaj.

Es dehogyis a feleseg a hibas! A ffi vadaszosztone, a genjei a hibasak, de nem a feleseg aki otthon mosfoztakaritgyereketnevel-szexistenno a ferjenek.

Kedves Kerdezo sajnos a csapbol is a szex, es a kulsosegek folynak csak a mai vilagban sajnos.

2009. ápr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Ha megromlik egy kapcsolat, az a baj, hogy az ember első reakciója nem az, hogy oldjuk meg a problémát, üljünk le, beszéljük meg, járjunk el terápiára, stb. HANEM gyorsan félrelépek, hátha mással jobb lesz... Szamárság! Én maradok hűséges továbbra is az én egyetlen drága feleségemhez.


26/f

2009. ápr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Én azt látom, hogy a férfiak igenis nagyságrendekkel gyakrabban lépnek félre, mint a nők.

Az általam (női haver, és nem a 3. minőségében!) "meginterjúvolt" félrelépő férfiak igazából soha nem hibáztatták a feleségüket/barátnőjüket, azt mondták, szeretik, minden jó vele, és nem tudtak értelmes indokot felhozni arra, miért csinálják mégis ezt. Persze különösebben bűnnek se érezték, csak féltek, ki ne derüljön.

Mintha minden JÁRNA nekik, család is meg félrekefélés is Miért gondolják így, nem tudom. Csak mert férfiak? Végülis a társadalom eleve sok mindenben a férfiakat privilegizálja, így "megtanulják", hogy ők vannak előnyben.

Ha pluszban jól néznek ki, akkor pláne, hogy úgy érzik, minden nő jár nekik. "Persze, megteheti, hogy félrelép" - mondják majdhogynem irigykedve (!!!) a kevésbé előnyös külsejűek). És a férfiközösség mindezt támogatja, falaznak egymásnak, kulcsot adnak, stb.

Undorító, de az a tapasztalatom, hogy sokan így állnak hozzá. Miért? "Vadászösztön" és ilyen baromságokkal szoktak jönni. És a jelenleg sajnos népszerű "evolúciós pszichológia" még vállba is veregeti őket, hogy "hát igen, a férfiaknak szórni kell a spermájukat, ez genetikailag kódolt." Szerintem meg emberek vagyunk - csak egyesek képtelenek lejönni a fáról.

Megváltozni ilyen pasit nem nagyon láttam még.

2009. ápr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Én még annyit hozzátennék az előző hozzászólókhoz, hogy a legtöbb embernek, miután bebiztosította a kapcsolatát, szüksége van a visszaigazolásra, hogy más nőnél/férfinál is van esélye. Például én is szeretem, imádom a barátomat, és eszem ágában sincs elhagyni, viszont szoktam más férfiakkal is (szigorúan csak) flörtölni, kétértelműen beszélgetni, mert éreznem kell, hogy másnak is tetszek. Persze vannak, akik tovább mennek és le is fekszenek a "flört-partnerrel". Szerintem valahogy így működik a legtöbb ember és ezzel nincs is semmi baj, amíg csak egy ártatlan flörtről van szó.
2009. ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

A férfiak ilyenek, sztem genetika...de tényleg azért a nők sem kutyák!

Én 22 vagyok, már(!!!) nagyon sokszor megcsaltak. Ezért egyszer kipróbáltam...volt egy nagy szerelmem, megcsaltam. Nem is tudom miért, csak a kíváncsiság, de utána szörnyű bűntudatom volt, elmondtam neki, és ez meg is mérgezte a többi időt amit együtt töltöttünk...kicsit több mint egy évig bírta "tolerálni" a srác amit tettem, aztán egyik napról a másikra kifakad, és én voltam a világ legnagyobb k*rvája...azóta se tettem ilyet mert semmi jó nincs benne...sunnyogni a másik elől, hazudni és titkolni én nem értem...ráadásul rámegy egy olyan kapcsolat ami vagy jól működött de ha nem is tökéletesen még helyre lehetett volna hozni...vagy csak van akinek könnyebb elfutni az ilyen dolgok elől...más karjába, aztán mikor úgy hiszi "már elmúlt" a gond visszamegy...de akkor meg már mind1, hiszen 1szer megtörtént, a többi meg már akkor mit számít? :S Szóval érdekes, hogy mit csinálnak az emberek zavarukban vagy éppen tehetetlenségükben...

2009. ápr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!