Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz erről a helyzetrő...

Mit gondolsz erről a helyzetről? Mind a kettőjüket hagyjam?

Figyelt kérdés
Volt évfolyamtársammal összefutottam, mert múlt hónapban szinte nem is volt otthon, mert nyaralt. Aztán kaptam tőle délelőtt egy SMS-t, hogy nem gáz e, hogy egy csaj jön vele (barátnője, régen jóban voltunk, mostanság csak MSN-en dumálunk). Nem haragudtam, mert örültem, hogy vele is találkozom végre. De... Elég kellemetlenül éreztem magam. Ők ketten marha jól elvoltak, én meg csak pislogtam. Aztán jó 1-1,5 óra után rohadt nagyokat hallgattunk, és ennyi volt. Ment mindenki a dolgára.
2011. aug. 12. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég hiányosan fogalmaztad meg, de másodjára már felfogtam. Hát hagyd őket. Ha nem érted magad jól velük akkor nincs mit tenni.
2011. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg összehozni egy újabb találkozót a volt évfolyamtársaddal, semmiféleképpen ne hagyj veszni egy barátot vagy jó ismerőst, a barátnőjét meg sz.rd le. Tény, hogy elég nagy bunkóság volt részükről, pláne ha nem is vették észre magukat.
2011. aug. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem kellemes a társaságuk, akkor hanyagold őket.
2011. aug. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!