Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A rokonok már letettek arról,...

A rokonok már letettek arról, hogy valaha is lesz kapcsolatom vagy családom. De én tudom, hogy lesz. Hogyan nyugtassam meg őket?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. Eddig még nem volt komoly kapcsolatom, csak randizgatás. Nehezen nyílok meg, nem nagyon járok el sehova. A családom már úgy van vele, hogy talán nem is lesz, mert "bezzeg XY már ott tart" én meg sehol. De közben meg tudom hogy lesz, mert akarok családod valamikor. Egyszerűen érzem, hogy lesz. Amúgyis anyáskodó típus vagyok, meg szeretem a gyerekeket, jól kijövök velük, ha nem jön közbe semmi akkor lesz is.


Hogyan biztassam őket, hogy ne izguljanak már ennyire miattam?


2011. aug. 13. 14:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell velük foglalkozni.

A legjobb barátnőm 31 évesen ment férjhez, most van 3 gyerek.

Addig meg élte a világát és mélyen nem érdekelte ki mit mondd.

Tegyél te is így.

A te életed, csak te élheted!!!

2011. aug. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az anyaskodobol gondolom,hogy lany vagy.Nem kell aggodnod, 22 vagy.Elotted az elet.Ha meg a csaladod ezzen aggodik akkor ugy latszik nincs nagyobb gondja.Ennek orulj.Amugy nem kell el vetni a neten ismerkedest sem.Manapsag mar nem szegyen.Bar en nem abban a cipoben jarok mint Te de most egy jo ideje nekem sincs senkim.Se gyerek se csajom egy ideje.En bulizgatok es "ismerkedek" is de az nem ugyanaz.Varom en is az igazit...Amugy egy 30 eves jokepeunek mondott (ez olyan kozhelyes-de igaz :D ) srac vagyok.Fel a fejjel semmi gaz!
2011. aug. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

ne hallgass rájuk!

22 éves vagy,még tök fiatal,ennyi idősen még nem kell lekötnöd magad valaki mellett.

az lehet hogy xy-nak már gyerekei vannak vagy családja vagy mittudomén,de ti két külön ember vagytok

éld nyugodtan tovább az életed,és biztos lesz családod,csak nem most.

2011. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ne akarj nekik megfelelni. Azzal, h aggódsz a dolgon, biztos, h nem is lesz senkid.
2011. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol velük ? Te tudod hogy eljön majd az életedben ez az időszak is ! Max mond ezt meg nekik hogy mindennek eljön majd az ideje és neked lehet százszor jobb családod lesz mint Xy-nek . És hol van megírva hogy már 22 évesen 8 tagú családnak legyél a fője ?? Nyugodj meg még fiatal vagy :) ! Éld ki magad mert ha nem teszed még ebből gondok is lehetnek majd hosszútávon . Elárulom neked hogy én majd csak olyan 32 éves koromban tervezném a gyerek vállalást . És olyan túl korán sem akarom meg találni az igazit szerintem fölösleges amúgy is elsőnek karrier ! Amúgy meg jó hogy mondják a szüleid mert nekik még más volt a divat ők már 18 évesen kb családot alapítottak de most jó volt ez nekik ? Nem hinném hisz elvette az egész fiatal korukat . Élj elsősorban és ne foglalkozz másokkal !
2011. aug. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

kicsit hasonló cipőben vagyok én is. a szüleim már unokáznának, de nekem még komoly kapcsolatom se volt, csak pár hónapos.nagyon nehéz mostanság ismerkedni. akinek én kellek az legtöbbször önbizalom hiányos félénk, savanyú pasi. olyan szar....pedig én is akarok majd családot. a környezetemben a volt osztálytársak férjhez mennek meg szülnek én meg...másrészt még éretlen lennék rá, későn érő típus vagyok. bennem az van,hogy aki az első komoly lesz, ő lesz a gyerekeim apja.

és valóban nem segít ha folyton az ember orra alá dörgölik,hogy bezzeg ennek meg annak már férje van meg gyereke...


25/L

2011. aug. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
8%
25/L! azert rabizhatnad a kerdes eldonteset egy kicsit a ferfira is.Vagy Te csak ugy eldontotted,hogy az elso komoly lesz gyerekeid apja.Jo nagy alomvilagban elsz.Barcsak minden ugy lenne ahogy azt szeretnenk.Gondolom akkor Te sem irogatnal itt 25 evesen,hogy meg egy komoly kapcsolatod sem volt.Bocsi a hangsulyert de de eleg gyerekesen gondolkodsz...
2011. aug. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Csatlakozom en is, 23 vagyok, es nemigen volt komoly kapcsolatom, eddigi leghosszabb 5honap. Es igen, nekem is szoktak mondogatni a csaladomba, hogy "xy mar masodjara terhes, te meg...", "sohasem lesz senkid", "venlany leszel" - es bevallom, neha en magam is elhiszem mar... Pedig egyszeruen nem ertem az okat, nem varok el tul sokat egy pasitol, nem varom senkitol, hogy tokeletes legyen, hiszen en sem vagyok tokeletes, de nem vagyok se buta, se csunya, csak valamiert folyton a rossz pasikba utkozom, talan ilyen a kisugarzasom. Nagyon sokszor voltam mar zavarban amiatt is, amikor rakerdeznek, hogy "Miert nincs senkid, hiszen okos is vagy meg szep is..."- Erre megis mi a csudat tudnek valaszolni? Hiszen ha tudnam a valaszt, mar reg nem lennek egyedul...

Na bocs, hogy nem egeszen a kerdesedre valaszoltam, csak benned magamra ismertem, es jolesett kiirni magambol... Igazabol nem tudom en sem, hogyan erhetned el, hogy leszalljanak a temarol, szerintem csak annyit tehetsz, amennyit en is, hogy probalod nem meghallani, ha errol kezdenek el beszelni. Remelem egyszer tenyleg megtalakod te is meg en is azt a bizonyos igazit...

23/N

2011. aug. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
akkor mit mondasz azokra akik 35-36 évesen egyedül vannak mert nem találtak még megfelelő társat?nem egy ilyet ismerek. nem azt mondtam hogy én eldöntöttem,csak ismerem magam hogy nem jövök össze szemét pasasokkal. hidd el belőlük nincs hiány. nincs kedvem egy szar tróger embernek gyereket szülni. elég sokat látok ebből is...
2011. aug. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Bár nekem már volt komoly kapcsolatom,és több rövidebb-hosszabb kapcsolat,mégsem találtam még meg az igazit.

Én is úgy vagyok,hogy majd annak szülök,aki tényleg vérkomoly lesz!Emiatt szerintem 25L-t sem kell lepontozni,nem gyerekes a felfogása.


Van egy bartnőm akinek 15 éves korától 1-2-3-4éves kapcsolatai voltak(szóval jó hosszúak),többször volt összeköltözése is.Aztán egyszercsak az egyiknél beleszeretett másba és 2hónap után állapotos lett.Éli világát,várja a kisbabát és férjhez ment 23 évesen...

Szerencsére ő az egyetlen akivel a szüleim nem példáloznak,de engem is mindig másokhoz mérnek :D


Már megtanultam,hogy én,én vagyok,és ha találok egy rendes férfit,akibe őrülten szerelmes vagyok,akkor azzal majd minden jó lesz.Mindenkinek meg van a párja,majd csak eljön!

És tényleg baromi nehéz ismerkedni..Aki nem gyáva odajönni ismerkedni,az általában csak egy éjszakát akar.

Aki meg félénk és komoly kapcsolatot szeretne,az pedig túl tapasztalatlan és nem férfias.Nehéz megtalálni az egyensúlyt....

24n

2011. aug. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!