Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyi idö alatt megváltozhatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idö alatt megváltozhatott a véleménye?

Figyelt kérdés

Barátommal 2 hete járunk ,ma ott voltam nála és elolvastam a naplozott beszélgetését amit a legjobb haverjával váltott [ jo tudom nem kellet volna de kivi voltam h engem emlit-e :S]

Olyat olvastam amit nem akartam elhinni ,egy honapja olyat irt a haverjánák h dagadt vagyok és h örűljek h szóba ál velem meg ienek [175cm vagyok és 72kg]Nem mondanám magam dagadtnak csak nem szakadok össze ha rám fexik valaki]

Most mindig azt mondja h szép vagyok és ,hogy szeret.

Ennyi idö alatt megváltozhatott a véleménye ? Vagy lehet h nem is szeret ?=(

Köszi a válaszokat ^^


2009. júl. 3. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem találtál utána valamit még rólad? Hogy mostanában mesél-e rólad a haverjának?

Amúgy simán megváltozhatott a véleménye... de azért jó lesz vigyáznod.:/

Bár a haverjának mindig mást mond minden fiú... ilyenek a fiúk.:S:D

16/L

2009. júl. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*és még annyit, hogy a fiúk egymásnak ezzel menőznek:D azt hiszik, hogy ettől menőbbek=S
2009. júl. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyilván szeret, minthogy veled jár. Attól, hogy szeret, nem leszel soványabb, és az ő szemében sem leszel soványabb, csak éppen mivel szeret, ezért nem fontos számára, hogy nem vagy sovány. Sőt. Az is lehet, hogy régebben sokkal kevésbé tetszettél neki, mint most. Ugyanis akit megszeretünk, azt egyre szebbnek is látjuk, ahogy megszeretjük azt, akit szépnek látunk. Ez tehát oda-vissza igaz.


Csakhogy attól fél, hogy a haverjai lenézik amiatt, hogy "egy dagadt lánnyal jár", és ezért előttük leszól téged, illetve vagánykodik előttük azzal, hogy neki mennyire apróság egy nőügy. Hát nem egy római jellem a barátod, de mondjuk te sem vagy az (beleolvastál a beszélgetésébe).

2009. júl. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!