Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körül sokat változnak a...

1 év körül sokat változnak a babák? Eddig jo étvágyú volt, most megváltozhatott? Viselkedés is változhat? Miket tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A lányom 4-én volt 1 éves!Na hát azóta sokminden megváltozott!Nem akar enni!Eddig mindenben rendszer volt,most szinte semmiben nincs!Nem hajlandó beülni az etetőszékbe, alig eszik meg valamit, de ha mégis abbólis keveset!Nagyon sokat akar megint ölben lenni, és izsonyat apás lett!Eddig is az volt,de most...

Este alig lehet elaltatni,pedig ebben 3Hós korától rendszer van/volt!

Ja és vasárnap óta nem szopin alszik el nappal, hanem szopi után be kell tenni a hintájába és 2 perc és alszik!


ÉS hihetetlenül akaratos hisztis lett!Ez kb mind karácsony előtti héten kezdődött,vagy karácsonykor!

Nálatok mi a helyzet?

2010. dec. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! az én kisfiam is dec 4-én töltötte be az első életévét!

Az étvágya nálunk is alább hagyott,pedíg mindíg jó étvágya volt jöhetett betegség vagy fogzás,mindíg jól evett.Most meg küszködünk,mert alíg eszik.

Viszont cserébe megjött a hangja,rengeteg magyaráz persze baba nyelven,olyan kis cuki hangja van.

Ami még változott nálunk,hogy jobban eljátszik egyedül is nem mászik már mindíg a nyakamba.

És a hisztik! Na arról tudnék mesélni!

Tudatosan csavar már az újja köré bennünket a kis komisz:)

2010. dec. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hete kedte, hogy nem nagyon eszik, 1 éves. Fontosabb dolgai is vannak, ő így gondolja. Ez az időszak is elmúlik hamar. Oda kell figyelni. A viselkedése nem változott, jó fej csajszi. Az örökös pakoláson kívül semmi gond vele.
2010. dec. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Enyém kb 1 éves korától 1,5 éves koráig alig evett, de azóta megint, most 2 éves.

1 évesen még elég félős volt, ha idegent látott, egyből sírt, ez is 1,5 korában változott meg.

Pont 1-1,5 éves kora között változott meg az alvási szokása is, ekkor tért át 2 alvásról 1 alvásra (kb 14-15 hónaposan).

Az én lányom rengeteg változott ebben az időszakban.

2010. dec. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!