Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális vagyok? (Túl rövid a...

Normális vagyok? (Túl rövid a kérdés)

Figyelt kérdés

Szakított velem a párom, ráadásul átvert, hazudott nekem, megalázott a hátam mögött és soha nem volt belém szerelmes.

Én szeretem őt, és nem haragszom rá, pedig sokan a helyemben bosszút is állnának ezért. Én elfogadtam a döntését, egyáltalán nem érzek semmi haragot iránta, és tiszta szívemből kívánom neki, hogy legyen nagyon nagyon boldog.

A legjobb barátom "hülyének" néz ezért. Természetesen fáj, mert hiányzik és szenvedek, de az ő érdekét nézem, hogy boldog lehessen. Velem nem lett volna boldog soha.


22/L


2011. aug. 13. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Ne haragudj, de igen hülye vagy.Szerintem még a szerelem beszél belőled. Majd ha kiábrándulsz rájössz, hogy nem érdemli meg a jóindulatodat.
2011. aug. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj,normálisan is lehet reagálni erre a helyzetre.Te így tetted.Legalább nem aláztad meg magad nevetséges sírásos cirkuszokkal.

A bosszúállás és cirkuszolás az éretlen hülyéknek való.

Marad ilyen és felejtsd el azt a faszit.Majd lesz sokkal jobb!!!

2011. aug. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szerelem sajnos ilyen, mindenkit megbolondít..
2011. aug. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz az ő boldogságával :)

Inkább a sajátodéval,légy te boldog:) A múlt az a múlt,örülj hogy vége lett ennek a sz*r kapcsolatnak!Találsz majd újat aztán kész.Nem kell magyarázkodni!

2011. aug. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem hülye vagy csak szerelmes
2011. aug. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátod valójában sajnál, hogy még mindig ennyire naiv vagy.
2011. aug. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!