Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez így? (Nem baj ha...

Miért van ez így? (Nem baj ha rövid a kérdés:D)

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy néhány gyereket zavarja, hogy az anyja is vele megy mondjuk suliba, vagyis csak elviszi meg minden? Nekem ez egyáltalán nem baj, ha ott van anyum is. Van más így ahogy én? Nem nagyon értem ezt. Pl ha ott vannak a barátai is, akkor is miért küldik el az anyjukat? vagy ha nem is küldik el, de rossz érzés nekik hogy ott van,de miért?
2011. szept. 1. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Kortol fugg.
2011. szept. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert azt a benyomást keltheti a többiekben, hogy ő még olyan kicsi, hogy kísérgetni, dédelgetni kell. Ezt pedig nagyon el akarják kerülni a gyerekek úgy 12 éves koruktól felfelé.
2011. szept. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 skarma ***** válasza:

A főiskolás felvételire csak engem kísért el szülő.

Én nem éreztem rosszul magam miatta, nem szégyellem hogy a szüleim szeretnek és gondoskodnak rólam, az se zavar, ha anyukám a plázában fogja a kezem, mert ő így szokta meg :)

Aki szégyelli a szüleit, azzal nagy baj van

2011. szept. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát igen :)
2011. szept. 1. 15:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. szept. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
engem nem zavar akkor,ha nincsenek ott az osztálytársaim,az osztálytársaim sajnos ilyenek,de én szeretem őket,pedig sokszor megbántottak...sőt néha én kérem,hogy fogja meg a kezemet,pedig már lassan 14 leszek..13/L
2011. szept. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én 19 miért?
2011. szept. 1. 15:38
 8/10 A kérdező kommentje:
Én 19 miért? L
2011. szept. 1. 15:38
 9/10 A kérdező kommentje:
Bocsi kétszer küldte el:D
2011. szept. 1. 15:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert a gyerekeknek (is) más az attitűdjük, másképp viselkednek a szüleikkel és máshogy a társaikkal. Ha ott van az anyukája mondjuk, akkor előtte hajlamos úgy viselkedni, mint otthon, és az nagyon gyerekes lenne a többiek előtt.
2011. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!