Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya szerint 9. osztályba már...

Anya szerint 9. osztályba már nem való a hátizsák. Vélemények?

Figyelt kérdés

Én eddig csak a háti táskákat nézegettem, és

ma, amikor megmutattam anyának azt a budmil táskát, amit kinéztem, kinevetett, és azt mondta, gimiben már mindenki oldaltáskát hord, és engem ki fognak nevetni... De én nem akarok oldaltáskát, már volt egyszer, éa minden nap végére majd leszakadtam, ráadásul most még több cuccunk is lesz. Végül megvettük a hátizsákot, de nagyon aggaszt, hogy tényleg ki fognak-e nevetni. :( A táska szürke, és rajta fekete és pink, apró virágok vannak, egyáltalán nem néz ki dedósnak. Tényleg nem hordanak a mai gimisek hátizsákot? Mert szerintem igen, csak anya nagyon mutogatta nekem a kis kézitáskákat, amiktöl majnem hányingert kaptam... 15/L


2011. aug. 13. 19:24
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
82%
Én gimi 3.ban vettem először oldaltáskát, akkor már alig volt cuccunk.
2011. aug. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
7%
Tényleg nem hordanak. 1 osztálytársam van aki igen de szemüveges, tépett hajú, kapa fogú és bűn ronda. Nem ad magára semmit. A nőies osztálytársaim rendes táskákat használnak
2011. aug. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
91%
Ugyan már! 17 éves vagyok és még mindig hátizsákot hordok... Nem ciki, sokkal kényelmesebb, ráadásul ha jól is néz ki, akkor hol a probléma? Ne törődj anyukád butaságával, mond meg neki, hogy te nem akarod hogy ferde gerinced legyen. ;)
2011. aug. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
95%
én nem tudom, mit hordanak mostanában, de én is a hátizsákra szavazok. egyenletesebb a terhelés, főleg, ha sok a cuccod. ha meg mégis kinevetnének, szard le őket...
2011. aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
88%
32 éves vagyok és Budmil hátitáskával járok dolgozni... Az oldaltáskától meg gerincferdülésed lehet később, főleg ha nehéz a táska.
2011. aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
93%
teljesen jó a hátizsák,anyud meg ne akarja hogy ferde legyen a gerinced vigye ő egész nap a 20kg-os táskát egy oldalon.
2011. aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
94%
én még egyetemen is hátizsákban hordtam a cuccaimat - nekem így esett jól, s ha neked így kényelmes, ne zavartasd magad, hordj hátizsákot. Nem te leszel az egyetlen.
2011. aug. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
93%
Én nem tudom mert már 24 vagyok, de annyit tudok, hogy sok midnen belefér, és nem lesz gerincferdülésed mire egyetemre fogsz menni. Mivel az oldaltáskát ugye oldalt hordják, és egyik odlalra eldönti a tested, míg a hátizsák egyenletesen elosztja a súlyt, egyik volt osztálytársam mindig panaszkodott hogy majd szétszakad a dereke/háta emiatt (az oldaltáska miatt).
2011. aug. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim válasza:
2%
Hát én személy szerint utálom a háti táskát,9-től már oldal táskát hordtam és nem is azt a kimondottan sulis oldal táskát hanem ami divatos és kicsit nagyobb. Ha kis virágos meg pink-fekete..háát szerintem az gáz...kb. azok hordanak ilyet akik hatosztályosba járnak és 7. vagy 8. osztályosok. De lehet hogy még azok se. Bár a mai 14-15 évesek úgy néznek ki mint az általános iskolások...de te tudod. Szerintem ciki.
2011. aug. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
70%

Ahogy én észrevettem tényleg a legtöbben oldal táskát vagy női táskát hordanak. Persze vannak kivételek nálunk is, és ez külsőtől független -.- Szóval ha neked az kell, akkor hord azt. :)

Ha valakit kinevetnek, általában az nem a táskája miatt van...

2011. aug. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!