Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Arra lennek kivancsi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra lennek kivancsi, hogy milyen papirokra lenne szuksegunk a nigeirai parommal, ha hazassagra kerul a sor? Magyarorszagon vagy Angliaban konnyebb-e? Korulbelul mennyi penzre lesz szuksegunk ehhez? Milyen feltetelekkel utazhat ezutan Magyarorszagra?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 19:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

javaslom, hogy ne menj hozzá (hivatalból tudom, hogy végződnek ezek a házasságok)...de ha mindenképp hülyeséget akarsz csinálni, akkor természetesen a világ minden táján összeköthetitek az életeteket, de kelleni fog mindkettőtök részéről, személyazonosságot igazoló okirat, születési anyakönyvi kivonat + hiteles fordítás, nigériaiaknak diplomáciai hitelesítés is...+ természetesen igazolás arról, hogy nincs jogi akadálya a házasságkötésnek, fordítás, hitelesítés blabla


utána mint a te házastársad igényelhet Magyarországon és az EU-ban harmadik országbeli családtagnak járó tartózkodási kártyát...de számíts rá, hogy még azt is megnézik, hogy hol éltek, megkérdezik, hogy hány anyajegy van a pasas fütykösén, bemásznak az ágyatokba, meghallgatások is lesznek + vállalnod kell, hogy te tartod el és igazolnod is kell, hogy van annyi jövedelmed, hogy eltartsd, van hol laknotok...aztán pár év múlva, amikor már jogosult lesz állampolgárságra vagy állandó tartózkodási kártyára, akkor simán ott fog hagyni


és javaslok egy HIV szűrést is

2011. okt. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Elsovel egyetertek. En idoben otthagytam, a kovetkezo no vegigcsinalta vele. Most 2 pici gyermekkel van egyedul, a pasas lelepett, amint meglett az allampolgarsaga.
2011. okt. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Ird be a keresobe, es ott mindent megtalalsz, de jo lenne merlegelni, mielott ferjhez mesz. Ismerd meg a nemzeti szokasait, a korulmenyeit stb., mivel foglalkozik pl. Nagyon sokan allampolgarsagra vadasznak es nem riadnak vissza semmitol, hogy a celjukat elerjek!
2011. okt. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
Utazz el hozzá,ha onnan élve hazajössz.Akkor hajrá!:D
2011. okt. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
ugye csak viccelsz? igazuk van az elttem szoloknak!
2011. okt. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Én a Bevándorlási Hivatalban dolgozom és ott annyi ilyen nővel találkozom, akik nigériaiakhoz mennek feleségül, csinálnak egy gyereket, majd a nő sírva jön, hogy ő mégsem vállal felelőséget a fickóért, mert elhagyták. A bevándorlóknak csak az a lényeg, hogy itt egy magyar nő segítse hozzá, hogy megkapja az itt tartózkodáshoz szükséges papírokat, majd elmennek mondjuk ausztriába és ott igazolják hogy nekik mo-on van feleségük, gyerekük, ott is szeretnének tartózkodási engedélyt. A lényeg hogy felhasználják a nőket. Ne menj hozzá és ne szülj gyereket.
2011. okt. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%

Láttad már egyáltalán a "párodat" személyesen??!


Nekem már vagy 3-szor is jött különböző nigériai csajoktól fordítógépes üzenet...hogy küldjek ennyi vagy annyi pénzt neki.

(Nem tudom, hogy honnan halászták le az emílemet??)


NIGÉRIAI CSALÁSNAK HÍVJÁK !!

2011. okt. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
30%

csak nem Pákó új kiszemeltje érdeklődik? :)

viccen kívül: ez egy olyan weboldal, ahol jobb, ha úgy teszed fel a kérdést, hogy csak annyit mondasz, hogy nem EU polgár a párod, különben ilyen válaszokat kapsz.

2011. okt. 12. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
36%
Szia!Gondolom alaposan átrágtad ezt a házasság témát a pároddal (ugye igy van?).Szerintem ha komolyan terveztek egymással,ne ilyen oldalakra gyere fel informálódni.Elképedtem mennyi az olyan ember,aki csak a negativumot látja egy ilyen kapcsolatban.Senkinek semmi köze hozzá,hogy te kivel akarod összekötni az életedet!Minek általánositan?!Nem tudhatjátok ők hogy élnek,milyen a kapcsolatuk!!!Azért meg ezzel mag azzal az történt ami,nem biztos,hogy velük is az fog.!!!Szerintem tök mindegy milyen a bőrszine,a boldogságot nem az határozza meg.Halkan megsúgom,nekem is volt kapcsolatom afrikai férfival,ő a legkedvesebb emberek egyike,akivel valaha is találkoztam ;)!!!!! Áááááá ....kész vagyok ettől.Szive joga mindenkinek azzal leélni az életét,akivel boldognak érzi magát! Én sok boldogságot és minden jót kivánok nektek :))))))!!!!
2011. okt. 12. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom,hogy koszonetet mondjak-e vagy sirva fakadjak.Nem velemenyt kertem a fekete paromrol emberek,csak a dokumentumok felol erdeklodtem meg arrol,hogy hol olcsobb,konnyebb....

Egyebkent nem gondolom,h van olyan ember,ako hozza megy valakihez anelkul,h latta volna,de ha van,hat egeszsegere.

Negativat hallottam mar eleget,szal legkozelebb koncentraljatok a kerdesre es ne velemenyeteket probaljatok razuditani egy boldog emberre;)

Javaslom menjetek templomba.

2011. okt. 12. 15:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!