Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit gondolhat rólam ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit gondolhat rólam ez a fiú? L/15

Figyelt kérdés
Most megyek gimibe és a leendő osztálytársaimmal facebookon tartjuk a kapcsolatot. Már van egy fiú akivel bejövünk egymásnak, a fiú pár hete írt nekem, de igen perverz és a szexről írogat, hogy mi miket csinálnánk, lefeküdnénk, milyen pózokban, erről írt kb 1 órán át.. persze írtam rá hogy igen jó tuti jó lenne, de aztán erre azt írtam, hogy vonzódom hozzá és lefeküdnék vele ha szerelmes lennék belé és ha már több hónapja járunk. Aztán következő nap még megírtam neki, hogy ilyenekről nem beszéljünk mert nem vagyok ilyen ribanc fajta akivel, mindennap ilyenekről beszélhet. Azóta nem ír. Ugyan mit gondolhat rólam? Normális válaszokat kérek szépen kedves válaszolók!
2011. aug. 17. 18:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ott kúrtad el, hogy partner voltál a dugás témában...
2011. aug. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem csak leakart veled feküdni.
2011. aug. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 MedveLámaEmber ***** válasza:
Az szerintem nem normális ha valaki így ismerkedik, de talán kinőheti. Az sem biztos hogy jó válasz volt a helyeslés.
2011. aug. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az egyértelmű, hogy le. De nem akarom hogy ribancnak higgyen.
2011. aug. 17. 18:54
 5/19 anonim ***** válasza:

nem jó ez a fiú hagyd a pi.csába.


figyi kérdező tudnál nekem küldeni róla 1 képet nem szeretném sehol felhasználni csak kíváncsi vagyok,hogy néz ki.

2011. aug. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
most akkor le akarsz feküdni vele?
2011. aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Vonzó fiú. De mindenkit szédít, szóval NEM!
2011. aug. 17. 18:57
 8/19 anonim ***** válasza:

már ribancnak néz. 1-2 hét ismeretség után, ami csak facebookon történt meg már azt mondod neki,hogy jó tuti jó lenne lefeküdni vele.

hülye p*csa.

2011. aug. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

OFF:


nagyon szépen kérlek kérdező küldj 1 képet róla nekem privátba leköteleznél vele.



kéééérleeeekk.

nincs szándékom felhasználni sehová csak......hosszú lenne ,de kérlek......!!!!!!!!!!!!!!!4

2011. aug. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
hogy hivják a fiútmármint mi a kereszt neve ?
2011. aug. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!