Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat rólam?

Figyelt kérdés
Szóval, ma kiültünk barátnőmmel futás előtt a főtérre és egy srác meg velünk szembe az utca túloldalára ült le. Sokszor ránk nézett, mosolygott és ez már kezdett idegesítő lenni. Mondtam barátnőmnek, hogy én átmegyek hozzá, de azt mondta nem merem megtenni. Én átmentem, leültem mellé és erre elkezdett inni. Tán ennyire félelmetes lennék, hogy nem mer velem beszélni? Aztán elmagyaráztam neki, hogy fogadtunk és feltettem neki a kérdést miért nézett erre ő visszakérdezett, hogy :mi van? mondtam neki, hogy semmi. aztán végül visszamentem. Folyton minket nézett, de aztán elindultunk futni és még akkoris... Gondolatok? :D
2011. aug. 21. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt most téged komolyan érdekel hogy egy tróger az utca túloldalán mit gondolhat? képzeld el h én se látok a fejébe
2011. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Titeket nézett, mert unatkozott, vagy, mert tetszettetek neki, de félénk és ezért nem beszélgetett, vagy nem akar semmit csak nézett.
2011. aug. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen komolyan érdekel. :D tudtam h kapok ilyen kisebb oltós szöveget. :D azért köszönöm nektek.
2011. aug. 21. 21:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, ez lehet. Éppen csak oda nézett, vagy tényleg és meglepődött, mert nem számított erre.
2011. aug. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vagy fél órán keresztül nézett minket és mosolygott. azt meg nem csodálom h nem számított rá, elég kiszámíthatatlan vagyok néha. :D
2011. aug. 21. 22:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Most ez miért olyan nagy cucc, szerintem már nem is emlékszik. Nézett, mert lányból vagytok, minden pasi bámulja a csajokat. Nem nagyon értem, hogy ez miért foglalkoztat...
2011. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!