Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek változott meg jelentősen...

Kinek változott meg jelentősen az élete, miután összeköltözött a párjával?

Figyelt kérdés
arra gondolok, hogy le kellett mondanotok a rossz szokásaitokról, stb. Meséljetek. Mi tervezzük az összeköltözést, még nincs nagy fogalmam róla. köszi
2011. aug. 18. 01:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem jelentősen megváltozott, mivel előtte sokkal kevesebbszer láttuk egymást, sokszor hiányzott, szomorú voltam... most már meg se tudnám mondani, mikor voltam elkeseredve, boldog vagyok és kiegyensúlyozottabb sokkal, a problémáim szinte nem is tűnnek annak, mert mindig ott van velem! És akárhányszor akarom megölelhetem, stb...

Nekünk szerintem nincsenek elviselhtetlen szokásaink, amikről le kellett volna mondani, biztos mi is csiszolódtunk egymáshoz, de ez nem tűnt fel, nem lehetett nagy változás.

Milyen rossz szokásra gondolsz például?

2011. aug. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Arra gondolok, h pl. a barátosném szingliként egyedül úgy tengette az idejét esténként, hogy órákig fürdőzött, unalomból. Mára már annyira rászokott, hogy csak órák alatt tud elkészülni, kúszmálkodik.

A pasija ezt annyira megunta, hogy állandóan emiatt veszekednek, hogy kivették a kádat és zuhanyzót tettek be a helyére :D De nem használt, mert most a zuhanyzó kövére ül :-))

2011. aug. 18. 01:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Barátnőd nem semmi.. Ezt már nem fognám az különélés-együttélés dologra :)


Mi fokozatosan költöztünk össze, nem volt tervezve, csak egyre több időt töltöttünk együtt. Szóval fokozatosan alakult ki, nem emlékszem semmi rettenetes változásra.


Ha meg rossz szokástól szabadulsz meg, azt az ember inkább előrelépésnek érzi. Ha inspiráljátok egymást, jó a kapcsolat, inkább a jó dolgokra figyelsz.

2011. aug. 18. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem volt gond, de az anyós attól kezdve 10 fúróval fúrta a kapcsolatot.
2011. aug. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen dolog a párom tisztaság-mániája. Igaz nem lakunk együtt elméletileg, gyakorlatilag a hétnek kb 3-4 napján viszont igen...

Ilyen dolgok kerültek elő, hogy ő állandóan zuhanyzik, naponta 2x de ha úgy adódik 3x is.

Házipapuccsal még a szobába sem mehetek, csak konyha, előszoba. Két naponta nagy takarítást rendez, szőnyeg ki, parkett felmos, port letörül. A ruháit mindig gondosan összefogva elpakolja, ha véletlenül az enyém elől marad, mondjuk a házi nadrágom, akkor már rendetlenség van, én rendetlenítek:)))

Rájöttem, hogy 3x annyit eszik mint én azt gondoltam. A reggeli müzli az számára csak a reggeli desszert, mondjuk 6-7 szelet bundás kenyér után. Kényes a kajára, akármit azért nem eszik meg kommentálás nélkül, mert nem olyan mint az anyujé:))))))-ilyenkor szoktam hazaküldeni:D

Az én hülyeségeimről Ő tudna mesélni. Igazából elvagyunk, nem zavar a dolog, jól kijövünk lakva is. Jövő nyáron lesz a nagy összeköltözés véglegesen, már alig várjuk:)

21-L

2011. aug. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én éjjeli bagoly vagyok, a párom reggel kel még hétvégén is, gondolhatod. Én szeretek tévézni, a tévé előtt aludni, ő képtelen erre, teljes csend és sötétség kell. Én szeretek itthon lustálkodni, neki mindig mehetnéke van. És még sorolhatnám, mégis több mint 5 éve együtt vagyunk, szinte végig együtt is laktunk. Csak akarnotok kell, alkalmazkodni egymáshoz és tolerálni egymás rigolyáit. Nem olyan nagy ügy, ha szeretitek egymást.
2011. aug. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!