Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már úgy, hogy csak egy...

Volt már úgy, hogy csak egy kis lépés választott el egy szörnyű tettől? Mit tegyek, hogy ne durranjon el egyszer az agyam?

Figyelt kérdés

Unokahúgom állandó jelleggel sérteget, gyűlölködik, lenyúlta a pasimat is, de mindez nem elég, állandóan henceg azzal, hogy mennyi mindene van, az apja állandóan pénzzel tömi.

Direkt mindig felhívja a mamámat hogy megtudja mikor nyaralok ott hogy ő is akkor mehessen és szekálhasson.

volt már hogy megtéptem a haját, de persze én lettem leszidva... el akarnám felejteni a szemétségeit de ő nem hagyja. hazugságokat terjeszt rólam, állandóan azzal foglalkozik hogy tegyen keresztbe. ha megtudja hova megyek bulizni, megjelenik, hogy tönkretegye (nemegyszer vettem észre messziről és még léptem le időban, utána meg hallottam vissza, hogy direkt miattam jött oda stb.).

egy suliba járt velem(szerencsére most végeztem, ő 1 évvel alattam jár). kénytelen voltam hazudni arról melyik egyetemre megyek, nehogy oda menjen (csak rettegek hogy a jelentkezése előtt kiderül).


volt hogy annyira összevesztünk, hogy egy lépés választott el attól, hogy felkapjam az asztalról a kést és...

egyszerűen abból áll az életem hogy előle bújkálok, ha meg megjelenik akkor botrány van.

18/L


2011. aug. 14. 19:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég rossz lehet. Ismertem egy ilyen embert, szerencsére csak rövid ideig. Csak annyit tudsz tenni, hogy minél messzebbre mész tőle.
2011. aug. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

sokszor van hogy elrohanok és elszívok egy csomó cigit( meg mostanában felirattam nyugtatót is)

de ezt nem tudom mindig megtenni :/

2011. aug. 14. 19:22
 3/14 Darcy01 ***** válasza:
100%
Valahogy csapdába kéne csalnod, hogy leleplezhesd a szemétségeit a család előtt és megszégyenüljön. Nem tudnád esetleg felvenni titokban kamerával?
2011. aug. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A barátaiddal nevessétek ki mindig látványosan. Csúfoljátok. Kezdj el te is hazugságokat terjeszteni róla.
2011. aug. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

nincsenek barátaim nagyon pont miatta ...

van 2 barátnőm, de azokról nem tud (ezért nem sikerült még őket elmarnia)...de őket nem engedem, ha beledöglök sem

2011. aug. 14. 19:29
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Pénz...?? Pff.... az is valami?

Csicseregj neki, milyen jó fej barátaid vannak. Milyen remekül éreztétek magatokat, egész hétvégén röhögtetek, hülyéskedtetek.

Ezt vedd meg kiskö.csög jeligére. :)

Újságold el, hogy fogytál három kilót, és fitymálva tedd hozzá, ő mikor fog diétázni. Finoman, segítőkészen meséld el neki, hogy akinek nagy az orra, hogyan sminkeljen. :P


Mesélj neki össze minden hazugságot, hogy amikor ezt híreszteli, hülyét csináljon magából.


Ha megjelenik egy buliban, akkor túláradó örömmel ugorj a nyakába, milyen jó hogy jött, pont őt kerested, aztán mutasd be a legrondább haverodnak, sejtelmesen hozzátéve, hogy ő az a lány, aki a múltkor érdeklődött iránta.


Társaságban is lehetsz kegyetlen, ha bűbájosan megjegyzed, mit reklámoznak lábgombára, izzadásra, stb.

Megkérded, vágatott-e a hajából, és mikor mondja, hogy nem, akkor fitymálva közöld, hogy jaaaa, tényleg csak törik.


Mikor ott van a nagymamánál, hagyj szét a fürdőben egy terhességi tesztet, főleg ha tudja mindenki, hogy neked nincs épp pasid, neki meg van. Esetleg bizalmasan vidd oda nagyihoz, hogy ezt találtad, csak úgy szólsz...

Esetleg egy csomag óvszert vegyél fel a földről, és add oda neki, hogy ő ejtette-e el.


Mikor mész bulizni, finoman elejteni, hogy oda csak nagykorúak mehetnek. ;)


A legköcsögebb dolog feltörni a faszbúk oldalát, és kiírni róla minden érdekességet, készíteni róla ciki fotókat, pl. rányitsz a nagyinál a fürdőben, és kiplakátolni a suliban, feltenni napisza.rra stb. Aztán bizonyítsa be hogy te voltál...


Ezen kívül jó megoldás, ha a nagymamának kiöntöd a szíved, és közlöd, ha ő megjelenik, te mész, tehát a jövőben legyen szíves ne hívja oda a nyakadra, mert neked ez kellemetlen. Ha mégis beállít, akkor lelécelsz, és ennyi.

Az unokahuginak meg mondd azt, hogy a legjobb haverod lehívott két napra a Balatonra, azért mész el.

Had egye a fene...

2011. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Tanulj meg verekedni és verd meg jól. Mondd meg neki, ha nem kopik le rólad akkor kap még egyszer!
2011. aug. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és ne aggódj, az új suliban fogsz találni barátokat, őket esetleg finoman készítsd fel, hogy van egy ilyen rajongód, nem kell vele foglalkozni, nézzék a kis pisist nyugodtan levegőnek.

Jó megoldás még ha fősulis bulikra jársz, rendeztek pár évfolyamtárssal házibulit, ami zárt körű, és növeli a népszerűséged is. :)


Extra köcsögség, egy fiú ismerős kell csak: hívja fel az apját, és búgja a csaj nevét a telefonba, hogy ő szo.pik a legjobban a kerületben, életében ilyen jót még nem ke.félt, és ha apuka hápog, akkor ordítozzon vele, hogy mégiscsak egy ócska ku.rva a csaj, mindenkinek igaza van, ő kicsoda, és mit keres nála a csaj telefonja.

XD

Három feles után egy ekkora poénra bárkit rá lehet venni.

2011. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Egyszer,amikor teljesen betelik a pohár mond meg neki,hogy jöjjön el veled a wcre,mert mondani akarsz neki valamit. A wcn megfogod a hajától fogva,és elmeséled neki,hogy hogy fogod kibelezni,ha még egyszer is csak rád mer gondolni...Kezd el te is masszívan szívatni. Szerintem abbahagyja. Ha nem csinálsz valamit soha nem hagyja abba. Szóval szerintem igenis durranjon el az agyad. Vagy jelentsd fel zaklatásért.
2011. aug. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
vicces család vagytok :))
2011. aug. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!