Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni, hogy ne...

Mit tudnék tenni, hogy ne durranjon el hamar az agyam?

Figyelt kérdés
Mostanában iszonyat sokszor vagyok ideges, feszült, és olyankor úgy viselkedem mint egy állat. Nem is értem, hogy tudnak elviselni. Szeretnék változtatni, mert nem akarok ilyen lenni. Magnéziumot nem szedhetek, mert D-vitamin hiányom van, úgyhogy azt kell szednem minden nap. Doki szerint nem lehet a kettőt együtt. Köszi a válaszokat 23/L
2011. okt. 23. 23:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Akkor mért nem iratsz fel egy enyhe feszűltségoldót?Én frontint szedek.25mg-ost.Az jó!
2011. okt. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem szívesen szedek gyógyszert, így is szedem a D-vitamint, meg egy másik gyógyszert sajna :S Félnék, hogy rászokom, vagy ilyesmi. De azért utánanézek, végszükség esetére. Köszi :)
2011. okt. 23. 23:22
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
cigizzél. ismerek pár idegbeteg embert akire nagyon ráférne.
2011. okt. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Cigizem.
2011. okt. 23. 23:26
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyéb megoldásra nem gondoltál, ami nem kémiai szerekkel kapcsolatos? Mondjuk megkeresni a probléma gyökerét, mitől vagy stresszes, hogyan tudnád hatékonyan orvosolni a problémát, és/vagy megtanulni jobban kezelni az ilyen helyzeteket, önuralmat gyakorolni, feszültséget máshogyan levezetni, pl. mozgással.. hirtelenjében ennyi jutott eszembe.
2011. okt. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb meg kéne tudnunk az okát, hogy mitől vagy ideges, feszült. Talán utána jobban tudnánk segíteni.
2011. okt. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ne kezdj el káros szokásokat. Az csak rövidtávú megoldás. Legjobb lenne egy pszichológus. Mi okozza a stresszt? Sportolsz? Ajánlok valami könnyed sportot plusz paleolit diétát kezdetnek és meditációt napi 20 percet.
2011. okt. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

én m*szturbálni és sportolni szoktam gyakran,és pihenésképp filmeket nézek ez is jót tesz.Engem ezek kapcsolnak ki.Annyira elkalandoznak pl a gondolataim futás közben,hogy lazán végigfutok 5-6km-ert.


Szóval találd ki téged mi kapcsol ki!Biztos van ilyen dolog.(rajz,éneklés,takarítás is jót tesz nekem pl)


A frontin,xanax meg egyéb nyugtatók nem megoldás.Azt ne kezd el SOHA!!!!

2011. okt. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Sok mozgás boldsogdság hormonokat szabadit fel ez oldja streszt,

citromfű orbáncfű tea,

válltozatos éttrend (hüvejesek, hal, pulykahús, magvak...)

halolaj kapszula, centrum tabletta.

2011. okt. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2011. okt. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!