Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelkiismeretfurdalásom van....

Lelkiismeretfurdalásom van. Nem tudom mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Van párom, együtt is élünk, de én most úgy érzem hogy már nem szeretem, és hogy sajnos beleszerettem másba, aki szintén kapcsoolatban van és ők is együtt élnek..Eddig csak kerülgettük egymást, és próbáltunk ellenállni, mert tudtuk, hogy nem lenne helyes, ha köztünk bármi is lenne így, és becsapnánk a másik két személyt. De aztán mégis találkoztunk... és most ujra arra vágyom, hogy vele lehessek, csak nehéz megoldani.. :( tudom hogy nagy szemétség mindenkivel szemben, de .... nem bírom már. Az lehet hogy hülyeséget csinálnék, és megbánnám ha otthagynám a jelenlegi párom, de így már nem tudok együtt élni vele. És azt sem tudom vajon a másik félnek mik a szándékai velem...De lehet jobb lenne elfelejteni és nemet mondani a találkozásra, mert én sem örülnék ha a hátam mögött ezt csinálnák velem. Szerintetek?
2011. aug. 14. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a saját boldogságod legyen a legfontosabb(persze amíg nincs gyereked.)
2011. aug. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
háát mindig az a fontos hogy azzal legyél akit szeretsz... csak rákéne jönnöd hogy az a második illetö csak teccike neked vagy télleg szeretede... (mert te most igy hazudsz a párodnak) de mi lesz ha ö (2es pasi ) csak jáccik veled... ha a barátnöjével megcsinálja... akkor veledis megteheti majd h más lánnyal jár el... :O
2011. aug. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

lehet,hogy ez csak egy fellángolás.nem tudom,mióta vagy együtt a pároddal,de lehet nem szenteltetek egymásra elég időt,vagy valami,és ezért ez a második pasi újdonság neked.

szerintem ezt kéne eldöntened,hogy ez csak egy fellángolás-e vagy már tényleg nem szereted a párod.bár ha kifelé kacsintgatsz,akkor ott már valami nincs rendben.ha úgy érzed,és mérlegeltél,szakíts a pároddal,és hogy a másik pasi is így tesz az nagyon kérdéses.biztost a bizonytalanra....

2011. aug. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vizsgáld meg a szívedet, és előbb dönts valamelyik mellett, utána pedig ahhoz ragaszkodj - így tisztességes. És ne várd, hogy majd "megoldódik" magától, mert úgy csak rossz megoldása lesz: vagy kitudódik vagy hordozhatod magaddal a lelkiismeretfurdalásod, ami megmérgezi mindkét kapcsolatod.
2011. aug. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az oké hogy most beleszerettél másba, de ha a párod irámt még így sem érzel semmit, és nem bántad meg a dolgot, akkor mi a kérdés? Csak húzod szegény agyát, őmeg azt hiszi hogy milyen boldogok avgytok eggyütt, közbe nuqu érzelem. Szakíts vele, és várd meg hogy dönt a másik pasi.(ne az legyen a lényeg, hogy ne maradj egyedül!)
2011. aug. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Rá kell jönnöd, hogy szereted-e még a párodat, és ezt csak te tudhatod igazán. Gondolj bele, milyen lenne nélküle. Meg gondolj bele, milyen lenne ha együtt maradnátok? Ha úgy érzed nem lennél boldog mellette, akkor lépj.

Akkor is, ha ezzel a 2.számú pasival nem jön össze. Mert lehet hogy két szék közül a pad alá esel, de még mindig jobb, mint olyan kapcsolatban élni, ahol már nem vagy boldog.

2011. aug. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Persze, hogy úgy érzed, hogy már nem szereted. Azért mert nagy a fellángolás a másik pasi iránt pláne azért mert TILOS! Ez meg is fog maradni ő mindig is érdekesebb lesz számodra mert amit nem szabad az mindig édesebb. De ha már megkapnád talán nem kellene már annyira és rájönnél hogy buta fellángolás volt az egész és miután tisztán látnál újra, rájönnél, hogy hiányzik és szereted a párod. Szerintem! Nem tudom hány éves vagy! Ne hagyd el semmiféleképpen a jelenlegi párod, akkor inkább a háta mögött csináld azt amire vágysz! Ha megbánod majd nem fogsz belehalni csupán jobban fogod szeretni a párodat, de ha nem bánod meg akkor meg nem is szereted már, Ennyi!
2011. aug. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened egy nagyon alapos és mély önvizsgálattal. A nagy lángolás, szerelem minden kapcsolatban alábbhagy, de JÓ esetben megmarad egy nagyon erős kötődés, lelki kiegyensúlyozottság, mély összetartozás tudat. Megesik, hogy villanásnyi időkre más iránt is fellángolsz, de gyorsan rájössz, hogy a társad az igazi és gyorsan el is múlik. Nagyjából ezeket kell átgondolnod. Meg attól is függ, hány éves vagy, mennyire akarsz elköteleződni a jelenlegi mellett.
2011. aug. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!