Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lelkiismeretfurdalásom van....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkiismeretfurdalásom van. Túl sok pénzt adtam ki a menyasszonyi ruhámra?

Figyelt kérdés
Kiárusítanak egy szalont, és találtam egy gyönyörű ruhát, és meg is vettem 40 ezer ft-ért. Nagyon tetszik, és nagyon illik hozzám, de majd még át kell szabatni egy picit, azt a szalontulajdonos vállalja pár ezer forintért. Meg még fátylat is kell vennem, így azért összességében 50 ezer ft biztos lesz. De azóta az jár a fejemben, hogy lehet, hogy jobban jártam volna, ha kölcsönöztem volna olcsóbban. Az az igazság, hogy nem tudom, hogy mennyiért lehet kölcsönözni, mert nem nagyon néztem körbe, mert nagyon megtetszett ez a ruha, és nem mertem otthagyni, és később visszamenni. Ti többől vagy kevesebből hoztátok ki a menyasszonyi ruhátokat?
2011. szept. 27. 21:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Bár még nem házasodtam meg, de érdeklődő voltam mindig is a téma iránt így olvasgattam mennyiért lehet kölcsönözni és ruhát venni. Azt kell hogy mondjam egy pillanatig se legyen " lelkiismeret furdalásod" 40 -ből ruhát venni szinte lehetetlen... Max vaterán.. 2010-11-es modellek KÖLCSÖNZÉSE lehet akár 150-200 ezer forint is. Tehát szerintem nagyon jól jártál, holgy relatíve olcsón találtál egy számodra megfelelő ruhát. Gratulálok!

2011. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jól jártál, mert egy elegánsabb szalonban 120ezer alatt nem lehet ruhát kölcsönözni.
2011. szept. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 80 ezerért kölcsönöztem mindenestül, és azt mondták a környezetemben, hogy olcsón megúsztam... Nyugi, ezt megérdemled, még többet is. Egyszer vagy menyasszony :)
2011. szept. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Sok ismerősömnek volt mostanában az esküvője, és mind azt mondták, hogy a kölcsönzés majdnem ugyanannyi volt, mintha megvették volna a ruhát. Húsz százalékot spóroltak, és ők is azt mondták, mint az előttem szóló, hogy százezer alatt szinte lehetetlen megúszni.
2011. szept. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkàbb örûljél, hogy ilyen olcsón megùsztad és még meg is tarthatod magadnak. Az sem mellékes, hogy nem vette fel elõtted senki.
2011. szept. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én esküvőm 2000-ben volt, tehát 11 éve!!! És akkor volt a kölcsönzött ruhám 40 ezer forint!
2011. szept. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Áhh nagyon olcsón megúsztad.

A keresztanyámnak 3 hete volt az esküvője és 160 ezerért kölcsönözte a ruhát...

2011. szept. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
2002-ben 60ezer Ft volt a ruhám kölcsönzése.Szóval jól jártál, és gratulálok!
2011. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Amiket eddig olvastam és láttam, ahhoz képest a 40e Ft egész olcsó, főleg újonnan vett ruháért (van, ahol drágább a kölcsönzés maga)... varratni sem sokkal olcsóbb (jó, persze attól is függ, hogy milyen típusú ruha).
2011. szept. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én májusban 65 ezerért kölcsönöztem ki plusz a fátyol, igaz voltak ot rhák már 25 ezertől, de kismamként nem sok választásom volt, de igy is gyönyörű volt a ruhám. Sztem egész olcsón megúsztad, a rokonomnak 140 ezer volt a ruhája, szintén májusban, egy másik szalonban. Van ahol csak 100 ezertől kezdődnek...
2011. szept. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!