Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jobb, ha megcsal, vagy...

Kokas Lajos kérdése:

Mi a jobb, ha megcsal, vagy ha autó balesetet szenved. Te mit kívánnál?

Figyelt kérdés
Ma hajnalban nem ért haza időben egy felhasználó férje. Sajnos autó balesetet szenvedett (Ezúton kívánok neki jobbulást!). Az első válaszoló azt írta, hogy "Ne izgulj, biztos megcsal" Komoly morális kérdést vetett fel: Mit kívánnál inkáb ebben a helyzetben?
2010. dec. 17. 08:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%

Tényleg kiírtad....

Nem vagy semmi.

Ezek közül nem lehet választani.

Hogy is gondolhatod, hogy valaki majd azt írja csaljon meg, csak ne legyen balasete, vagy fordítva.

Ááááá

Nah, de jó kis vitára számíthatsz. :P

2010. dec. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
83%

Én irtam már az előző kérdésre is:)


Itt is ugyanazt irom...


Inkább csaljon meg,minthogy valami baja legyen...

2010. dec. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%

Bár ha megcsalna,akkor nem lennék vele...

Ha balesete lenne,akkor meg mellette állnék(természetesen)...

2010. dec. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Sokszor előfordult már velem, hogy valakit nem értem el telefonon és vissza sem hívott, aztán csuklóból megharagudtam, hogy milyen bunkó. Később kicsit elszégyeltem magam, hogy miért ez volt az első reakcióm, miért nem az aggódás, hogy nem történhetett-e vele valami baj.
2010. dec. 17. 08:51
 5/30 anonim ***** válasza:
91%

Baleset súlyos sérülés nélkül:-))

Merthogy a sérülés mértékét nem kötötted ki.

A férjemnek már volt 2x meguszta zúzodásokkal:-)

2010. dec. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
91%
Baleset. Olyan szinten , hogy ez nem az ő döntése. De a megcsalás az döntés,ami kihat a kapcsolatra, lerombolja stb. És ahogy irta még valaki, a balesetnél mellette vagy ugyanúgy. Más mind2 eset, összehasonlithatatlan. A BALESETET NEM TUDOD BEFOLYÁSOLNI! Persze úgy ahogy irták kemény ez a 2 választási lehetőség.
2010. dec. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kérdező!

Én meg pont az ellenkezője vagyok...

Ha valaki nem veszi fel,és vissza sem hív,akkor a legrosszabbra gondolok..

Volt már igy párszor,és kiderült hogy csak nem volt térerő,vagy lemerült a telója mikor csörgettem....

2010. dec. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
87%
egyik sem jobb a másiknál...nem választok...
2010. dec. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
91%

Valóban más a két eset, szerintem se összehasonlítható. Ha balesetet szenved az nem jelenti a kapcsolatunk végét, egy megcsalás viszont igen. No akkor ezek alapján elmélkedjünk. Szeretem, tehát nem akarom elhagyni. A fentiekből következik, hogy akkor a balesetet választom. Viszont szeretem és nem akarok neki rosszat, na mármost akkor a megcsalás, hisz ez mégse akkora dolog mint egy baleset.

Tehát nem választottam. Mindenestre ebből a szempontból érdekes fényt kapnak a dolgok.

2010. dec. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
90%
mivel én nem tudnék másban rosszat tenni,inkább csaljon meg mintsem,h baja legyen!föleg,h van egy kislányunk és szeretném ha láthatná az apukáját és ott lennének egymásnak!ha megcsal az az ő lelkén szárad,de még mindig megoldhatóbb és kiheverhetőbb,mint h komoly baja legyen!
2010. dec. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!