Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen "felajánlkozósak"...

Miért ilyen "felajánlkozósak" a nők? (Pedig nem vagyok sem szép, sem fiatal, sem gazdag*, csak mindig mindenkivel szívesen, udvariasan és viccelődve elbeszélgetek. *Gondolom, hogy egy lakás meg egy autó, még nem gazdagság. (A többi lent. )

Figyelt kérdés

Lebukott (ismét megcsalt) a barátnőm, ezért kitettem a szűrét.

(A saját lakásomból.)

Mint valami futótűz ez elterjedt a környékünkön, pedig én nem meséltem el senkinek sem. (Valószínűleg látták elcuccolni.)

A lényeg, hogy egymásnak adják azóta a kilincset a szomszédasszonyok. Egyik sütit hozott, a másik tegnap pl. lecsót.

Még olyan hölgy is becsengetett, akivel éppen, hogy csak köszönőviszonyban vagyunk, hogy hallotta, hogy egyedül vagyok és szívesen átjönne kicsit kitakarítgatni...

Pedig most egyedüllétre vágynék, hogy átgondoljam a helyzetemet és, hogy, hogyan tovább??

(Egy negyvenes férfi)


2011. jún. 3. 09:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

A negyvenes férfiakban a biztos egzisztenciát látják. A lakás meg az autó ahhoz már bőven elég, hogy hozzáképzeljék a tisztességes életszínvonalat is. És most, hogy "szabad préda" lettél, rádstartolnak.

(egy szintén negyvenes F, akinek csak férfi szomszédai vannak :) )

2011. jún. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

Hát örülj neki :))

Attól, hogy nem vagy szép, meg gazdag, még lehetsz nagyon vonzó.

Ha pedig egyedüllétre vágysz, azért még tarthatsz néhány vasat a tűzben...:))

2011. jún. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Egy lakás meg egy autó már bőven elég, hogy rád ugorjanak.
2011. jún. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Biztos változatosságra vágynak.
2011. jún. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
De ha téged mindig megcsalnak nem lehetsz egy nagy szám, már bocs.
2011. jún. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kicsit még konkretizáld, mit is szeretnél a válaszadóktól. Biztos ők is szívesen megadják. Nekem ennyiből még nem teljesen tiszta, mit vársz? Még több lehetőség is nyitott. :D


Ha egyedül akarsz lenni, akkor pedig a közeledőknek mondd meg ezt őszintén, udvariasan. A nők többségében van egy genetikailag beépített kapcsoló, hogy ilyenkor a másikat körbe kell venni, meg kell vigasztalni stb. Ha ez Téged valóban zavar, arra is van megoldás: elutazol valahova egy időre. Ahol tényleg magad lehetsz magaddal, átgondolhatod, amit szeretnél. Régebben ilyenkor emberek elvonultak egy szerzetesrendbe, ahol befogadták őket egy időre. Mindenki tudta, hogy az illető nem akar örökre maradni, néhol az sem számított, ha nem volt gyakorló hívő. A lényeg az elvonulás. Talán ma is működik még ez, csak próbálkozni kell, megtalálni a megfelelő embert/helyet. (Nincs jelentősége a felekezetnek sem, akik igazán érdekeltek abban, hogy segítsenek, nem nézik azt, milyen a másik ember vallása, hite.)

2011. jún. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
98%

Jó helyen laksz. :)

A környékünkön ilyet nem tapasztalnál.

S ha mellettem laknál, én nem vinnék neked lecsót, mert nem vagyok tolakodó, főleg ha láttam volna, hogy elköltözik a párod.

2011. jún. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Most panaszkodsz vagy dicsekszel?

De nem kell aggódnod, az udvarlás nem neked szól, hanem annak, hogy partiképes vagy.

2011. jún. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
91%

Szia!

Elképzelhető, hogy félre értesz valamit. Az még nem minősül felajánlkozásnak, ha sütit kapsz vagy lecsót, esetleg segítséget. Talán csak úgy gondolják, hogy egy egyedülálló férfi, akit elhagytak, rászorulhat a női segítségre. Te tudod, te érzed, hogyan közelítenek. Ha pedig ez zavar téged, mondd meg nekik.


Még valami. Elég beszédesek a soraid: "kitettem a szűrét" - "a saját lakásomból". Mit jelent számodra, hogy a Tiéd? :)

M.

2011. jún. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Hol élsz te? Lila akác köz? :D
2011. jún. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!