Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feldolgozni, ha...

Hogyan lehet feldolgozni, ha a kamasz gyerekedet, unokádat elüti egy autó és meghal?

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 21:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
A válasz egyszerü és rövid:SEHOGY
2010. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon nehezen, de az ido segit, muszaj feldolgozni es

elengedni!

2010. szept. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Soha nem lehet feldolgozni. Az én szüleim régóta halottak, de ők életük végéig se tudták feldolgozni azt, hogy a két éves bátyám kiszaladt a busz alá és azonnal meghalt. Hiába születtem én és a hugom, nem tudtuk pótolni Bécit.
2010. szept. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vannak dolgok amiket szerintem nem lehet feldolgozni.

[link] ez egy olyan ember könyve akinek meghalt a családja.

2010. szept. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

ma 21:39 KáBé!

Sajnos ezt nem lehet feldolgozni 100%-ban sose. Nem megszokott dolog, hogy a szülő temeti a gyerekét vagy az unokáját főleg nem a kettőt egyszerre...

2010. szept. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Erre a kérdésre a választ akkor tudja meg valaki, ha már áttélte,lehet találgatni milyen érzés,mikor torkod szakadtából üvöltenél, de nem jön ki hang a szádon...
2010. szept. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2010. szept. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

21.50


Igen ez igy van!

Csak az tudja, Aki ateli, de egy biztos, hogy kell egy bizonyos ido, hogy "eltudjuk" engedni, azt, akit mar visszahozni nem tudunk.

Tudni kell elfogadni azt, ami ellen tehetetlenek vagyunk, s megkell tanulni elni anelkul, Akit annyira szerettunk es fontos volt Nekunk.

Igen rajovunk, hogy a halal gondolatavan egyutt kell elni, mivel a kaszas az ugy erkezik, mint a tolvaj!

2010. szept. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen, én is így érzem, hogy egyre nehezebb, nem hogy könnyebb lenne!! Eddig olyan volt, mintha elment volna hazulról, de hiába várom!4 Ordítani szeretnék, de nincs hang, mint ahogy egyik válaszoló írja. És még csak két hónapja!!!! mi lesz később?, Kerékpárversenyző volt, edzés közben ütötte el egy autó. Tegnap majd bele haltam, mert a közelben volt a verseny, és hallottam a felvezető motoros rendőr szirénáját!! Neki is ott lenne a helye a versenyzők között!! Fizikai ez a lelki fájdalom!
2010. szept. 6. 10:09
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért van lepontozva az, aki azt írja, sehogy? Miért, szerintetek az a normális, hogy valakinek meghal a gyereke és pár hónap múlva már szökdel örömében az utcán vagy mi? Egyik ismerősömnek meghalt a kislánya 9 éves korában, a kislány nagyanyja összeomlott, az anyja meg 10 hónap múlva már az új gyerekével büszkélkedett, vidám, virágmintás ruhákban járt. Szerintem aki igazán normális szülő, nem tudja túltenni magát ezen, a fájdalom mindig megmarad.
2010. szept. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!