Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írna olyan lány akinek a...

Írna olyan lány akinek a párkapcsolata a párja gyereke miatt ment tönkre, így vagy úgy?

Figyelt kérdés

Légyszi tényleg csak olyan írjon, aki már átélt ilyet, vagy ilyen kapcsolatban van, ne az elvált egyedülálló anyák írjanak.

Szóval, akinek tönkre ment, miért? Akinek nem, miért? Kinél mennyi időt töltött a gyerek/ek? Őszintén néha olyan gondolataim vannak, hogy megérdemelnék én is annyi figyelmet, mint aki normális kapcsolatban él. Néha magamba fordulok, sajnos ez látszik is, mert ha itt a gyerek, akkor 3 nap egyfolytában, vagy több, és ezt az időt a párom ugye nettó vele tölti, reggeltől estig. Mi meg hiába vagyunk egy pár, jó ha este beszélgetünk, vagy inkább főzhetek rájuk, és heti nettó időben, jó ha 10 órát rám szán... És igen, már szóltam, azt mondta ez van. Ja, két éve vagyunk együtt.


2011. aug. 15. 13:10
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
64%
Kapcsolódj be te is a programba. És igen, a gyerek az első kell, hogy legyen, hiszen ezt várnád tőle akkor is, ha a te gyerekedről lenne szó.
2011. aug. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
71%
Ez a normális apai viselkedés. Ha ezt nem tudod elfogadni, akkor keress másikat.
2011. aug. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
73%
Attól hogy új nője van,a gyerek még az övé,és ő kell legyen az első és nem a farka meg az épp aktuális szexpartnere.
2011. aug. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
60%

Ennek így kell lennie, segíts neki.

Örülj hogy jó anya a párod

2011. aug. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
84%

ha te lennél a gyerek anyja akkor is így gondolkodnál?

csak azért, mert akkor is ez lenne

a gyerek minden körülmények között az első, de felkészítelek, hogyha szakítasz emiatt és belemész egy új kapcsolatba ami gyermektelen, de a később a gyereket vállaltok akkor ugyanez fog történni, annyi különbséggel,. hogy a gyerek a vér szerinti gyereked lesz

akkor is ki fogsz akadni?

sztm gondolkozz el azon, hogy mennyire önző dolog elvárni egy apától, hogy fordítson kevesebb időt a gyerkőcre?

én anno hasonló szituban ugyanúgy résztvettem a programokban, játszottunk, kiránsultunk, együtt főztünk stb

és nem vonultam el durcásan mártírként főzni rájuk..saját magadat idegeníted el...

...de ha neked ez nem fekszik akkor mást kell keresned, ez változni nem fog

a párom gyerekével nagyon jó a viszonyom és igen én is azt mondom, hogy a gyerek az első

2011. aug. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
67%
Most le fognak húzni DE: igen, a gyerek az első és legfontosabb, de nem kizárólagos. Én nagyon sok energiát fektetek abba, hogy a párom ne érezze elhanyagoltnak magát a gyerekem miatt, szerintem ennek kellene normálisnak lennie. Ha a kedvesed ezt nem érti akkor sem ha elmagyarázod, akkor nincs mit tenni.
2011. aug. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
66%

Bocsi kicsit félreértelmeztem a kérdésed, de attól még ugyan az a véleményem.

Jól teszi

2011. aug. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
61%

13:21-es vagyok, persze ez akkor is igaz, ha te nő vagy meg akkor is ha férfi

most csak az egyik aspektusból írtam

2011. aug. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
69%

Igaza van. Te sosem leszel előrébb való, mint a gyereke. Soha, és ez a normális.


És ha saját gyereketek lesz, akkor sem lesz sokkal több időtök egymásra, jó lesz, ha este beszélgettek és főzöl majd rájuk. Heti 3 nap a gyereké, de 4 napig apa nélkül van. Gondolj az ő helyzetébe.

2011. aug. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
63%
Bocs, nem akarlak leszólni, de a te hibád ha nem kapcsolódsz be a programokba, a gyerek az gyerek és foglalkozni KELL vele, neked meg el kéne fogadnod és jókat szórakozni velük együtt. Ez lenne a normális, ha neked ez nem megy akkor hagyd ott a fenébe, mert nem tudod elfogadni hogy van egy gyereke, ez pedig egy kapcsolatban elég nagy gond lesz, hiszen a gyereke mindig a gyereke marad.
2011. aug. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!