Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 19 éves lány, akinek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 19 éves lány, akinek még nem volt párkapcsolata, megtalálhatja a nagy őt?

Figyelt kérdés
Mindjárt húsz éves vagyok, még soha nem volt barátom. Tudom, sokak szerint ez szánalmas, nevetséges, vagy szimplán gáz. Még soha nem csókolt meg senki, s nem történt ennél több se, persze nem azért, mert nem lett volna rá alkalmam, (mert udvaroltak elegen) hanem azért, mert érzelem nélkül nekem nem megy az ilyesmi. Legfőképpen az érdekelne, hogy milyen tapasztalatai vannak evvel kapcsolatban másoknak? :) Ti már megtaláltátok a lelki táratokat? Remélem igen, és azt is, hogy érdemes várni Rá! evvel kapcsolatos véleményeket, történeteket szívesen olvasnék :) <3
2010. jún. 11. 21:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
51%
nem. apáca leszel
2010. jún. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 tetro ***** válasza:
49%
a lelki tár az egy winchester típus?
2010. jún. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Én is egyedül vagyok, volt már 2 barátnőm de vhogy egyiknek se én kellettem hosszu távra.. mostanában már félek is párkapcsolatba belekezdeni mert ugy vagyok vele én is ahogy mondtad h ugyse kellenék senkinek.. sajnos ez van, de ki lehet használni az egyedüllét előnyeit is :)

F25

2010. jún. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
ne aggódj nem vagy elkésve,nekem 21évesen nem volt még komoly kapcsolatom,de nekem mindig azt mondják hogy ne adjam fel meg ilyenek...és sztem még te sem,19évesen meg pláne ne...mindenki talál valakit...egyszer mi is fogunk;)
2010. jún. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ne várj tovább hanem dobd be magad hidd el a csók, a szex maga a párkapcsolat nagyon jó tud lenni, ezért él az ember a jó kellemes élményekért, az igazit is csak akkor találod meg ha próbálkozol sokkszor mert nem repül a galamb a szádba.
2010. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Szia! lehet h te nem vagy nyitott eléggé vagy félsz valamitől és nem engedsz magadhoz köze senkit hogy ha udvaroltak akkor adj nekik egy esélyt ha tényleg nem látsz bennük semmit csak akkor küld el de nem hiszem el h senki ne megfelel meg az elvárásaidnak lehet h nem is tudod h milyen az a pasi aki neked tetszene és ugye akkor annak nehéz megfelelni +a csók az nem olyan nagy dolog h annyira halogasd az is egy "teszt" az hogy valaki hogy csókol sokat elmond róla.
2010. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Nekem volt már hasonló bnőm. 18volt mikor összejöttünk, és addig neki sem volt se kapcsolat, se csók, se semmi. Nem tartott sokáig, úgy érezte pár hónap után h ez neki nem megy, talán csak a tapasztalatlanság, talán nyűg volt számára ez a fajta "kötöttség", lényeg h nem tudta igazán megszokni a helyzetet h nem csak ő van, hanem már van MI is. Szal a helyedben csak megpróbálnék 1-1 kapcsolatot, mert abból is lehet vmi, ha másnem nem lesz olyannyira újdonság a helyzet később h esetleg 1 jó kapcsolatból szállj ki, mert nem érzed magad alkalmasnak. Én máig tartom vele a kapcsolatot pedig nem 1-2éve lett már vége vele, és nem is azért beszélünk mert olyan gyakran találkoznánk. Azóta nem láttam h szakítottunk, mert messze lakik, de sztem máig jelentek neki vmit (ahogy ő is nekem) ha még most is keres időnként. Így csak ajánlani tudom h próbálkozz, olyan sokat nem veszíthetsz vele.


"életművész"

2010. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

ismerős a helyzet... pont így voltam 18 éves koromig, mindenkit visszautasítottam mert nem tudtam senkit magam mellé képzelni..

de hirtelen megváltozott minden, szerelem első látásra 1,5 éve tart ♥

szóval nyugi:)

2010. jún. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
jaj még nagyon fiatal vagy, ne a nagy Őt akard megtalálni rögtön, hanem ismerkedni, tapasztalatokat gyűjteni. de semmiképp nem vagy elkésve
2010. jún. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:

szia én is így vagyok vele nekem sem volt még se csók se semmi csak annyi a különbség h én 18 vagyok

Ha gondolod írj privát ba

2010. jún. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!