Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan fiú, vagy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiú, vagy lány, aki úgy érzi, hogy sosem lesz párkapcsolata, örökké szűz marad? És nem a külseje miatt mert nem bányarém. Nálatok mi az oka?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 18:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiány

itt is :/

2011. jan. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy valaki szerelmes lehet belém. Ez a baj. :( Max. csak szexuális vonzalmat tudok ébreszteni.


Ez persze hülyeség, biztos nincs így, de nehéz elhinni.


26/N

2011. jan. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Nem egoból mondom de nagyon sokan szeretnének kapcsoltatot velem de én egyszerüen nem tudom elkébzelni magam melett egyiköjüket sem pár hónapja volt egy srác akit nyár óta ismertem és azt hittem hogy végre valki aki igazán boldogá tesz de sajnos a korkülönbség miatt nem akart semmit és ez még most is nagyon szarérzés

és azóta már télleg senkitse tudok elkébzelni rajta kívül mellettem . Én is eléggé kétségbe vagyok esve és remélem hamar túlépek ezen és találok valakit és nem egyedül magányosan kell leélnem az életem

2011. jan. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%

én így vagyok... :(

Sokan mondják lányok közül hogy jóképű vagyok de ezt egyszerűen nem tudom elfogadni.(ebben a tanévben 3 lány szeretett volna velem járni de mindegyiket elcsesztem..pedig szépek és csinosak voltak)Mindig arra gondolok hogy egy ilyen jó csaj sose jönne el velem sehova.

Szóval itt is az önbizalom hiány a gond :(


17/F

2011. jan. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Szerintem nekem sose lesz kedvesem...

Szerintem nem vagyok csúnya és egész jó cuccokat hordok, csak valahogy "más" vagyok mint az átlag ember... Talán valami hiányzik belőlem.

Ha tetszik egy lány akkor én nem tetszem neki...

27f

2011. jan. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy kiskoromban csúnya voltam,én voltam a ronda kislány,akit csúfoltak.

Azóta évek teltek és már nem vagyok olyan mint akkor,de ez nagyon bennem maradt.Sokan mondák már,hogy szép vagyok főleg,aki nem ismert régen,még azt is mondták szeretnék,ha ilyen szép arcuk lenne mint nekem.Persze az ilyen nagyon jól esik mégis az önbizalmam nagyon kicsi,sokszor még saját magam sem értem meg,nem érzem jól magam a bőrömben.Hiába szép valaki a kisugárzás többet számít.

2011. jan. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

nekem nincs onbizalomhianyon, mert beszelgetek akarkivel, legyen akarmilyen szep. magam sem tartom csunyanak, de ultra jo pasinak sem. csokolozni mar csokoloztam.


Annyi van velem, hogy nem tudom magam elkepzelni egy kapcsolatban, ahogy kezenfogva megyek egy lannyal, leulunk beszelgetni, megeszunk egyutt valamit meg ilyesmi. Ezert nem haladok sehova. :(


Ugyanakkor barmilyen lanyt, akit latok valakivel, magamat jobban el tudnam kepzelni mellette. Nem tudom elmagyarazni miert.


Viszont szex vagy ilyesmi, azt erzem, hogy ezzel artok a lanynak. Meg valahogy amikor arra gondolok, hogy barmi van egy lannyal, mindig olyan alsobb rendunek erzem ot, mintha en lennek a vad, a no meg az aldozat...Nem tudok ezekre magyarazatot adni :S


egyszer remelem lesz egy aranyos, kedves lany, aki megmutatja a bajait, es belevezet az elet nagy rejtelmeibe. lehet azutan maskepp fogok gondolkodni......

2011. jan. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Rég elmúltam húsz, amikor elvesztettem a szüzességem. Addig mintha Csipkerózsika-álmot álmodtam volna, azt hittem, láthatatlan vagyok a fiúknak. Pedig a hiba bennem volt, én nem bíztam magamban. Azt hittem, a szerelem és a szexualitás a tökéletes testű, szép emberek privilégiuma. Pedig ha így lenne, kihalt volna az emberiség:-) "Bölcs öregként" annyit tudok mondani, hogy bízni kell magadban, minden reggel úgy felkelni, hogy bármi jó történhet. Jól gazdálkodni a fizikai adottságaiddal, kihozni belőle a maximumot, a tökéletlenségeket magadban pedig elfogadni, és nem felhívni rá mások figyelmét. Nyitottnak kell lenni, nem magunkat sajnálni, hanem másokra figyelni.
2011. jan. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nálam az az ok, hogy aszexuális vagyok.
2011. jan. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kapcsolatom nem lesz, részben azért mert nem is akarok. A szüzesség meg részben pénz kérdése.

21f

2011. jan. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!