Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kizökkenteni a...

Hogyan tudnám kizökkenteni a haverom ebből a társaságból?

Figyelt kérdés
Egy kiskorú(15 éves) roma lánnyal vannak kapcsolatba 2 hete. a haverom 23 éves.Nem a kapcsolattal van a bajom hanem a családjával akik balhésak, és az a legrosszabb család a településen.A lány báttya vonzza a bajt.Ötleteket várok hogy hogyan zökkenthetném ki ebből a családból.Az édesanyjára se tud hallgatni.
2011. aug. 15. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ha észreveszi hogy a cigányok mindenét ellopták akkor észhez tér
2011. aug. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te sehogy, neki kell rájönnie. Ő nem látja, hogy milyenek?Azért néha odaszurkálhatsz, de én ezért az egyik barátnőmet vesztettem el. Valami perverz módon vonzódott a cigányokhoz, és nem az értelmesebb fajtához.Nekem ezek az emberek nem jöttek be, sőt rosszul voltam, ha köszöntek. A barátnőm inkább őket választotta.
2011. aug. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát meséltem neki hogy milyenek.Ja és ráadásul hanyagol is miattuk.Nem kérem azt tőle hogy minden percbe otthon legyen. de azt elvárom h ne hanyagoljon.
2011. aug. 15. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!