Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy nyugodjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy nyugodjak meg? A haverjaival ott aludtak a társaságból az egyik lány haverjuknál.

Figyelt kérdés
nekem azt mondta, h tanulni akar szombaton, meg én is mentem fellépni, de megbeszéltük, h majd irok, h mi a szitu.. aztan ugy alakult, h nem tudtam idoben hazaérni, és irtam neki h akkor ne talalkozzunk, mert későn érek haza.. 4 korul kerultem ágyba.. aztan reggel talaltam 1 képet facebook-on, h a baratom meg 2 haverja alszik egy ágyon, a lánynál.. persze, kiakadtam.. meg a baratom még kommentet is irt, h jó volt a reggeli kv, de a jóból sosem elég.. na ne mondjam, kiakadtam.. főleg, h a csaj még modellkedik is. de végülis, nem vadidegen csajnal aludt ott, hanem baratok, ők mindnyajan, a lány is a társaság része.. most megirtam a baratomnak, h ez igy nekem nem tetszett, és h nem akarok magamnak felesleges stresszeket, igy is sz.r az önbizalmam, de ilyenek után aztán.. pedig a baratom is nyugtatott h ebben nincs semmi, a lány is, egy baratnom is meg egy közös ismerős is.. nem azt mondom, h megcsalt, de az egészet nem tudom hova tenni.. ez a lany modell, én hastáncolok, egyiket se csinaljak rossz nők, de mégis..
2011. szept. 5. 10:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?


Nekem is rosszul esne,ha azt mondaná a barátom,hogy tanul,közben pedig egy másik lánynál aludna.DE ott többen is voltak,szóval szerintem így nem olyan gáz.Megmondtad,hogy rosszul esett,ő meg tudomásul vette és megnyugtatott.Nem értem,mit vársz még tőle,mármint utólag már nem tud változtatni a dolgon,inkább kössetek valamilyen kompromisszumot az ilyen esetek jövőbeli elkerülése végett.


Btw. az,hogy az említett lány is nyugtatgatott téged arra vall,hogy valahogy ő is megtudta,hogy te ezen kiakadtál.Ez nagy hiba volt,így a hisztis barátnő képét festetted le magadról,meg egyébként sem okos dolog az ilyen balhékba mást is belevonni,főleg nem azt a lányt akire ki vagy akadva.Legközelebb szerintem kettesben rendezzétek le az ilyen ügyeket a barátoddal.


21/L

2011. szept. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket se csinálják rossz nők? :D XD


A hastáncos dagi, a modell anorexiás...

Micsoda kontraszt.


Nyugi, a barátod nem csinált semmi rosszat, ennek ellenére szívességet tennél neki, ha szakítanál vele!

2011. szept. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

mióta dagik a hastancosok?? lattal te mar hastancost? mert ugylatszik, h nem..


nem, nem, azt mondta igen, h tanulni akar, de nem ment neki, átment egy haverjahoz, és oda jott még 2 haverja, és eldöntötték h mivel sose mennek sehova, elmennek ehhez a haverlanyhoz a kavezoba ahol az dolgozik, és meglatogatjak.. aztan mondta a lany h varjak meg erre-arra, és elmentek hozzá, és ott ragadtak..

2011. szept. 5. 10:43
 4/19 A kérdező kommentje:

[link]


ha itt talalsz dagit, akkor minden elismerésem..

2011. szept. 5. 10:45
 5/19 A kérdező kommentje:

21, l

25, f

2011. szept. 5. 10:46
 6/19 anonim ***** válasza:
Engem nem az zavarna,hogy hol aludt,hanem az,hogy hazudott,és nem szólt előre.Én nem nyugtatnám magam,hanem kivágnám a fenébe.
2011. szept. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
de végülis időközben változott a terv.. ugy volt az egész, h tanul, reggel meg otthon dolgozik, de aztan az apja elment bulizni, és ő meg nem birt tanulni..
2011. szept. 5. 11:01
 8/19 anonim ***** válasza:

Oké,hogy időközben változott a terv,de akkor is egy nyomorult közösségi oldalon kell kiteregetnie,hogy hol aludt?

Neked meg még egy nyomorult SMS-t se tudott írni,hogy bocs szívem,így alakult...

2011. szept. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
irt sms-t fél 1 korul, h h ment a tánc.. de csak 2 korul tudtam neki irni, de azt mondta h aztan mar nem nézte a telefonjat
2011. szept. 5. 11:08
 10/19 anonim ***** válasza:
Én kidobnám. Vagy meg tudod bocsátani, vagy nem.
2011. szept. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!