Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem sajnálják az emberek a...

Nem sajnálják az emberek a "mai" gyerekeket?

Figyelt kérdés

Azokra hondolok, akik egy fantáziátlan, mocskos világban nőnek fel, ahol orrba-szájba gépeznek és tévéznek 7 évesen, bezzeg mi még olyan jót játszottunk barbikkal meg legóval, nem kellett hozzá semmi. Most a hugom ha nincs a közelébe elektronikai kütyü, bele akar halni az unalomba, pedig én az ő korában 2 plüssállattal egész nap eljátszottam :D

Szóval szerintetek ez nem egészségtelen? Meg az, hogy már a 10-11 évesek pasiznak/csajoznak ahelyett, hogy a csúszdákon-hintákon játszanának együtt? Valahogy a két nem már olyan korán kezdd elkülönülni, hogy nem a gyerektársat, hanem már a pasit/csajt látják egymásban.

Mert nekem ez a dolog az én 15 életévemmel olyan furcsa, de rossz szempontból.

Mi erről a véleményetek?

15/L


2011. aug. 15. 21:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nem általános, szerintem szülő függő. Ismeretségemben, teljesen normális gyerekek vannak.
2011. aug. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%

Azt, hogy furcsa, hogy rajtam kívül egyáltalán vannak még olyanok, akik ezekbe belegondolnak, ahelyett hogy minden hétvégén bulizni mennének... :)

16/L

Egyébként teljesen egyetértek veled.

2011. aug. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Én is örülök, hogy van aki egyet ért velem :) Én nem csak a gyerekkor miatt mennék vissza az időben, hanem mert én szerettem azt a tiszta, szép világot... (a háborúk utáni, technika előtti élet a legszebb szerintem)
2011. aug. 15. 21:15
 4/27 anonim ***** válasza:
87%
Hidd el, hogy a mai 15 évesek sem "normálisak". Ők is túl érettek. Vagyis... annak hiszik magukat, ideje előtt belemennek olyan dolgokba, amik még nem nekik valók, aztán utána megtörténik a baj, és a szerelem-szex topicban feltett kérdéseikből lehet látni, hogy azt sem tudják miről szól a szex.
2011. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
28%
Inkább irigylem őket.
2011. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
73%

Hát, én nagyon sajnálom őket, de minket is.. legalább nekünk már nem kell olyan sokáig elviselni, ha elvégezzük az iskolát mehetünk a fenébe, de vajon mi lesz ezekkel akik még kicsik, milyen lesz addigra a serdülő közösség?? Már most is elég züllöttek és undorítóak, isznak cigiznek b@sznak, néha még drogoznak is, jah meg minden este kocsmába mennek. nem is a tv meg a gép a legrosszabb, hanem ez az, ami szörnyű. és akkor semmit nem számít a szülő, mert ha bekerül egy ilyen közösségbe, úgyis olyanná válik mint azok. Gusztustalan. Na én őket szánom.

16/L

2011. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
76%
Ne hidd, hogy jobb volt, csak te annak nem látod a hátrányait.
2011. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
78%

Van benne valami.

Mondjuk nekem unokatesóm, aki most 8 éves, ugyanúgy játszik, ahogy a normális gyerekek anno, de amelett csak néha gépezik. Ha itt vannak a technika vívámanyai nem lehet tőlük megszabadulni, ott lesz az életben, csak kérdés hogy ki mennyire használja egészségesen. :)

2011. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%
Abba belegondoltál esetleg, hogy az előző generáció ugyanezt mondta rólunk???? Természetesen más betétszöveggel.... Pl. egész nap barbizik, meg legózik, ahelyett, hogy labdát varrna és azzal focizna. Szerintem Te rossz közegben élsz. Egyáltalán nem jellemző, hogy annyi idősen pasiznának, csajoznának. 15 évesen meg már mi is megnéztük a pasikat, vihogtunk a hátuk mögött... (43 vagyok, a "rossz" kamasz lányom 17.
2011. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
56%
Naa nekem ezért nem lesz gyerekem... Már most ilyen a 'világ' akkor milyen lesz 10 év múlva?!
2011. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!