Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem akarom férjhez...

Soha nem akarom férjhez menni, sem gyerekeket, hogy tekintetek az ilyen enberekre?

Figyelt kérdés
Most dolgozom, mellette főiskola. Ha befejetem, szeretnék egy ujabb főiskolát beírni, tudom is már, hogy mit. Mellette van mg egy hobbym is, amire szeretnék nagyobb hangsúlyt fektetni. Igy a családi élet nem fog beleférni... Őszintén szólva nem is nagyon akarok.
2011. szept. 6. 13:24
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
67%

Az ő élete azt kezd vele amit akar.


Magamban megjegyzem ilyenkor hogy én nem tudnék igy élni.

2011. szept. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
40%
Én is így voltam ezzel sokáig, aztán egyszer szöget ütött a fejembe, hogy akkor mi értelme az életemnek?
2011. szept. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
20%
És neked jó magadban (pár nélkül)? :( Mert akkor csak sajnálni tudlak!
2011. szept. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
75%
Remélem a főiskolán megtanítanak legalább a helyesírás alapjaira
2011. szept. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
48%
Nem akarsz teljes életet élni. Te dolgod. Valószínű, valami pszichés probléma lehet a háttérben, ám ha téged nem zavar ez, akkor mást miért kellene, hogy zavarjon? Az nem probléma, ha úgy halsz meg, hogy nem lett férjed, gyereked. Probléma az, ha akkor jössz rá, hogy mégis akarsz szülni, amikor már nem vagy rá képes. A jövőbe viszont én biztosan nem látok, tehát nem is mondom, hogy egyik vagy másik verzió lesz.
2011. szept. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
33%

szerintem ezt nem fogod mindig így gondolni.

de ez a te életed..-ha ez neked igy jó csináld ezt!


én sem tudnám ezt az életformát választani,.előbb-utóbb biztos akarnék egy családot.

2011. szept. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
31%
Sajnálom és szánom őket.
2011. szept. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
83%
Én sem akarok, tehát megértem az ilyen embereket. Nekem beleférne, mármint az időmbe, csak a felfogásomba nem.
2011. szept. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
65%
Soha nem mondd, hogy "soha"!
2011. szept. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
50%

1. nem tudom mihez fogsz kezdeni öregen, gyerekek és unokák valamint szép családi emlékek nélkül, egyedül a szociális otthonban...

2. írta valaki hogy ha nincs gyerek akkor mi az élet értelme. Én erre azt írom hogy aki a gyereket tartja az élet egyetlen értelmének az biztosan rossz szülő lesz, olyan aki nem fogja majd elengedni a gyerekét ha felnő. Rá fog támaszkodni mert ha a gyerek kirepül a családi fészekből akkor a szülő úgy fogja érezni hogy elveszti élete értelmét. Szeresd a gyerekedet, ugyanakkor legyen más is aminek élsz!

2011. szept. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!