Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engednek el bulizni?

Miért nem engednek el bulizni?

Figyelt kérdés

Sokszor csak estére mennék el esetleg városba, de még oda sem engednek el a szüleim. Nappal elengednek, azzal nincs baj. Nem mintha nem lennék megbízható, sőt.. Kicsit szerintem érettebb is vagyok a korombelieknél. Nem innám le magam a sárga földig, és ezt tudhatnák is, tudok magamra vigyázni. Csak szeretnék néhány hétvégente elmenni valahova kikapcsolódni, táncolni, mert így a nyaram is nagyon unalmas. Már irritál, hogy ha esetleg este elmegyek valahova, azt csak velük. Sokat is veszekszek velük, főleg anyával, mert előttük sose valahogy olyan nyílt, és tudom ez nem valami jó. Tegyük fel pl. van egy kisebb koncert este, és csak velük mehetek el. Ha felkérnek táncolni, persze, hogy nem fogok előttük táncolni valami fiúval.. Mit tegyek? Hogy vegyem rá őket? Segítsetek :)

15/L


2011. aug. 15. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:

sztem próbáld meg velük megdumálni úgy, h ne legyen veszekedés. mondd el nekik, h ez neked így nagyon nem jó...

egyezz meg velük, h néha a barátaiddal, néha pedig velük mész fel este. (aztán majd szépen lassan leépíted őket ha akarod :D ) a lényeg h engedjenek!

ha nem válik be akkor meg próbáld kijátszani őket... bár ahhoz pronak kell lenni, h ne bukj le:D

hajrá! ;)

2011. aug. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
hát ez nálam is probléma volt annó,de szerintem várj még.hidd el,el fognak engedni,engem 16 éves koromban engedtek el,és úgy,hogy mindig barátokkal mentünk,többen,és meg volt beszélve hogy hányra kell hazamenni (általában 1,vagy éjfél)vagy értemjött apukám kocsival.beszéld meg velük,de ha nem,ne erőltesd.tudom,ezeket rosssz hallani,de értem a mai napig mindig értemjön apukám kocsival(2re) L/18
2011. aug. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi. :)
2011. aug. 16. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!