Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem engednek el a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem engednek el a szüleim bulizni, pedig jó tanuló vagyok és kötelességtudó! Mit tegyek? 18F

Figyelt kérdés
A szüleim nem engednek el bulizni, pedig 4 es tanuló vagyok és kötelességtudó, sosem megyek bele hülyeségekbe! Én csak annyit szeretnék hogy parti, esetleg megdöngetek valakit az éjjel, másnap pedig megyek haza. Ésszel és védekezve csinálnám a dolgot. És mégsem... 18 vagyok, jogom lenne ehhez!
2011. okt. 8. 10:46
 1/10 A kérdező kommentje:
És ami azt illeti, erős nő hiányom is van, és szeretnék csajozni is
2011. okt. 8. 10:47
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért. Mert tucatulsz. Mi az, hogy megdöngetsz valakit az éjjel? Egy vagy a sok normálatlan közül. A szüleid nem akarják, hogy zülljél.
2011. okt. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"esetleg megdöngetek valakit az éjjel, másnap pedig megyek haza"


KACKACKAC Köszi! Feldobtad a napom;)

2011. okt. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
ekkora 1 hülyét.
2011. okt. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
dugj a suliban !
2011. okt. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Hát veled meg a szüleiddel is valami gáz van szerintem...

Én 13 évesen mentem osztálykirándulásra és már ott, a Balatonon megrántottam barátnőmet.


Amikor betöltöttem a 18-at már rég nem azt néztem hogy mihez van jogom meg mihez nincs vagy anyuci apuci mit enged meg mit nem.

Kezdj el szépen felnőni, mert így soha senkit nem fogsz megdönteni fater!

2011. okt. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

11:22


Nem vagyok a faterod kedves barátom és volt mar egy 1 éves kapcsolatom is, viszont 3 hónapja nincsen senkim és nagyon igényli a szervezetem a szexet. (is) Az irónia az egészben az hogy a testvérem elmehet nőzni, neki nem tiltják meg ilyesmi... (23 éves) Nagyon szeretem és tisztelem a szüleim, de ebben most nem értek egyet velük. Arról volt szó hogy ha kész minden házim és nem romlanak a jegyeim, mehetek buliba. Azt mondják, "Nem engedjük hogy elmenj és a hajnalok hajnalán hazagyere." És azt sem hogy egy csajnál aludjak, vagy hazahozzak egy nőt. Pedig 2 hete anya azt mondta, vegyek gumit (megtettem) és részéről rendben a dolog, ha nagyon szeretném meg hogy "jól teszem hogy szeretném kiélni magam"... Most meg határozottan megtiltotta.

2011. okt. 8. 11:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Kis hülye!
2011. okt. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Miért kérsz engedélyt? 18 vagy nem? Nahát akkor szó nélkül menny el otthonról, majd belenyugodnak.
2011. okt. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 fryle válasza:
LOL 18 vagy??? Hát éngem nem érdekel mit ki mond nagy korú vagy azt csinálsz amit akarsz ne kérdezd már a szüleidet Te most égeted magad? XD
2012. febr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!