Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem engednek el bulizni?

Nem engednek el bulizni?

Figyelt kérdés
15/L vagyok. életemben 1x voltam buliba, egy habpartyn. oda úgy engedtek el, h bátyámmal mentem, meg bnőmmel. bátyám persze nem nagyon volt velünk (hál istennek), így tudtam bulizni is, úgy h nem les folyamatosan. de ha el akarnék menni egyedül bnőmmel, akkor szüleim nem engednek el. nem részegedem le, tudok vigyázni magamra, tudom milyen veszélyekkel jár, blabla. de nem akar elengedni. én csak azért mennék, h jól érezzem magam, mert jó néha kikapcsolódni. :( h vegyem rá, h elengedjen?
2011. jún. 12. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Mond meg nekik hogy ők is voltak olyan idősek mint te. Hétvégén ők is kikapcsolódtak egy kicsit, neked ugyanúgy jár a kikapcsolódás főleg hogy most vége lett a sulinak. Sok sikert nekem bevált. 15/L
2011. jún. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, hagyatkozz rájuk. Nem tudom, hogy a szülők miért felejtik el mindig azt, hogy ők is voltak gyerekek. -.-
2011. jún. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. jún. 13. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!