Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Elhagynátok ezért a...

Pasik! Elhagynátok ezért a barátnőtöket/feleségeteket?

Figyelt kérdés
Még nincs gyereketek és kideürl,hogy a feleségetek meddő..Őszintén válaszoljatok! Köszönöm!
2011. aug. 15. 23:01
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem engem elhagyna. Ő már az elején kijelentette, hogy neki mindenképp kell gyerek. Bár ezt azért hangsúlyozta, mert én meg nem akartam gyereket.

Amúgy nagyon szeretjük egymást, szóval lehet hogy nem hagyna el. Lehet hogy én küldeném el.

2011. aug. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
79%
Biztosan nem hagynám el a páromat érte, hanem maradna az örökbefogadás.
2011. aug. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Az Én anyukámról kiderült, hogy meddő, nem adták fel...ez volt 24 éve és hárman vagyunk testvérek. Azóta rengeteget fejlődött a technológia is...Nem értem, hogy juthatott egyáltalán ilyen eszedbe? Ha valakivel összeházasodok, az azt jelenti, hogy szeretem, jóban, ROSSZBAN! Örökbefogadás...
2011. aug. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
19%

23:08


Ez nem hülyeség, az én feleségemet igenis a csodarabbi szabadította meg a meddőségtől.

2011. aug. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
86%

Nem hagynám el. Nem azért vettem feleségül, hogy gyereket szüljön nekem, hanem azért, mert szeretem.

Egyébként 24 évvel ezelőtt azt mondta az orvos a páromnak, hogy soha nem lehet gyereke, ne is reménykedjen. Ma van egy 20 éves lányunk, és 2 fiunk.

2011. aug. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
74%

23:14


Apa, Te vagy az? :D

2011. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
85%

Nem védeni akarom zsidó barátunkat, de igaza van.

A hit a legjobb gyógyszer és hihetsz egy pöttyös labdában is, ha az segít. A háborúban is azt hitték a C-vitaminra, hogy Aspirin és helyre jöttek nagyon sokan.

Nagymamám a háború idején Növér volt és amikor semmi gyógyszerük nem volt, akkor valóban C vitamint vagy egyszerü vizes valamilyen vitamin oldatot adtak a betegeknek, mert nem volt más.


Placebo.

2011. aug. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Lehet :D

(Bocs az offért)

2011. aug. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Én 40 éves múltam,és nagyon régen küzdünk babáért.Eddig még nem hagyott el a férjem,de rettegek attól,hogy egyszer bejelenti,hogy gyereke lesz egy másik nőtől..Itt nagyon sokan azt írták,hogy áá,dehogy hagynák el a feleségüket,de én sajnos nem ezt tapasztaltam.Legalább 10 olyan párt tudnék csak úgy hirtelen felsorolni,ahol elhagyta a férj a feleségét,és máshol lett gyereke,van olyan is akinek három.Olyat is ismerek,aki nekünk mondta,hogy a volt felesége nem nő,mert nem tud szülni..Nekem a kést mártogatta a szívembe.
2011. aug. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Megértelek utolsó:S
2011. aug. 15. 23:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!