Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Elhagynátok ezért a...

Pasik! Elhagynátok ezért a barátnőtöket/feleségeteket?

Figyelt kérdés
Még nincs gyereketek és kideürl,hogy a feleségetek meddő..Őszintén válaszoljatok! Köszönöm!
2011. aug. 15. 23:01
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Nő vagyok,de nem hagynám el a párom emiatt.Ám ettől én is félek hogy meddő lehetek(orvosok mondták).:(.Neked ezt mondták az orvosok?Vagy mi miatt merült föl benned a kérdés?

24/L

2011. aug. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
9%

igen.

a nő értelme, hogy gyereket szüljön

2012. aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
"Sajnos a felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani (nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!"
2012. aug. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 yuda ***** válasza:
Őszintén mondom, hogy nem hagynám el. :)
2012. aug. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ilyen esetekben ütközik a modern, domesztikált, szofisztikált, mindnfélézett élet a természetes ösztönökkel. Már ne is haragudjon a világ, de a fajt azért csak fenn kell tartani. Ki a jó nő? Ki a jó pasi? Milyen preferenciák alapján választunk párt, kiben mit látunk vonzónak? Ugye, hogy mind az utód sikeres felnevelését szolgáló tulajdonság. Nehéz kérdéskör, nincs rá egyenválasz. Élethelyzet- és személyiségfüggő. A pasinak nem lehet felróni, hogy önkéntelenül is le kívánja futtatni legfőbb rendeltetését, programját, a nőnek sem, ha joggal elkezdenek cidrizni meddőségük miatt. Mindenkinek magában (párban) kell ezt eldöntenie, éreznie, más véleménye, a nép szava itt nem lehet (itt sem lehet) mérvadó.
2013. jan. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Ismerek olyan nőt, akinek az amúgy harmónikus házassága erre ment rá. De csak hallásból tudom a sztorit. A lényeg, hogy a pasi állandóan piszkálta a nőt, amiért nem esett teherbe (mondjuk nekem itt már kérdéses, hogy tényleg olyan jó házasság volt-e), aztán kivizsgálás után szépen megkapta írásban, hogy férfi létére ő a meddő. Erre elvált az asszonytól. Mindkettőnek lett új párja. A nőnek van 2 gyereke az új pasitól, aki amúgy egy semmirekellő, részeges fazon. A volt férjnek én úgy tudtam, hogy szintén lett gyereke, de most azt mondta valaki, hogy csak hadovált és igazából csak az új nőjének a gyereke és nem közös.

Itt szerintem a férfiúi büszkeség döntött, nem bírta elviselni, hogy ő az "alsóbbrendű férfi" a meddősége miatt, ezért szégyenében menekült ki a házasságából és ezért hadovált saját gyerekről a távoli rokonoknak.


Az én férjem minden álma, hogy gyereke legyen. De úgy néz ki, nem fog ez összejönni nekünk. Már egy éve nem védekezünk. Mondtam neki egyszer, ha nem jön össze a gyerek, elválunk majd. Erre azt mondta, nem azért vett el, hogy elváljon tőlem. Ez nagyon meglepett, mert biztos voltam benne, hogy számára fontosabb a gyerek, mint én. Nem ringatom magam hiú ábrándokba, egyszer majd úgyis legyőzi őt a kapuzárási pánik, de most még jó érzés arra gondolni, talán mégiscsak jobban szeret engem, mint amit gondoltam volna.

2013. jan. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Bölcsen és tisztán látod a saját helyzeted. Sajnos ez ritka. A férfi viszont, akiről meséltél, őt teljesen elborított az egója, teljesen irányítása alá vette. Ezért hazudni, ezért dobni egy házasságot.. Annyira felfoghatatlan, meredek és infantilis nekem. Nem ítélkezés ez, de mindig mélyen elgondolkodtat, mikor ilyet hallok, olvasok és csak arra tudok jutni, hogy értelmetlen cselekedetek sorát szüli az egó. Miért nem nőttek fel ezek az emberek? Hol a hiba? Miért képtelenek kilátni saját magukból és a párkapcsolati közösséget maguk elé helyezni? Semmibe mutató kérdéseknek érzem most ezeket.
2013. jan. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Elég nagy parasztság lenne. Mondjuk én rühellem a gyerekeket, szóval nem is zavarna.
2013. márc. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!