Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan,...

Szerintetek létezik olyan, hogy emiatt hagyja ott valaki a családját?

Figyelt kérdés

15/l vagyok, apukám lelépett egy huszon éves csajjal. Apukám 39 éves. Az a véleményem, hogy a tesóm és én miattam ment el. Mert: úgy érzem, sokszor veszekedtünk, én 15 ő 13 éves, ő fiú én lány. Tudom, máshol is sokat veszekednek a gyerekek, de itt többször volt kiabálás, tányérdobálás. Én nem vagyok, olyan mint a többi korombeli, nem festem magam, nincs sok barátom, amolyan strébernek tartanak az osztálytársaim. Be vagyok gubódzva a szobámba. Tesóm meg kamaszodik, ezért mindig csúnyán beszél, nem figyel a másikra alig lehet vele normálisan beszélni, nem tisztelettudó.

Anyagi gondjaink is voltak, ha ez számíthat valamit, meg apukám egyszer azt mondta, közte meg anyukám között, már csak ritkán van szex. Azt mondta, nagyon szeret minket és ez látszott is idáig, nagyon családcentrikus volt.

Szerintetek létezik, az hogy egy apa a gyerekei miatt hagyja el a családját?


2011. aug. 16. 00:32
1 2
 1/12 tetro ***** válasza:
semmi közötök hozzád. egyszerűen anyutokkal már nem olyan volt a kapcsolata. ha ő így érezte akkor menni kell.
2011. aug. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne gyötörd magad!Nem ti tehettek arról,hogy a 40 éves apátok elment egy huszonéves csajjal.Ez van sajnos,a 40-es férfiak megőrülnek,és csapot-papot otthagyva,farokfölvágva rohannak a fiatal nőhöz.Mindent föladnak,nem számít család,gyerekek,semmi,csak a nőjük.Ti isszátok a levét,pedig egyáltalán nem tehettek róla.Apátok be van őrülve a nőért,és most semmi más nem érdekli.
2011. aug. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem, ezt tévesen hiszed. A felnőttek összevesznek, úgy döntenek, nem élnek tovább együtt, de a gyerekeket úgyanúgy szeretik, mindketten!(főleg, ahol mondja is, családcentrikus is) Ne gyötörd meagad, nem miattatok van ez. Visztont szokták a gyerekek magukra venni ilyet, "biztos miattam", amikor tudják, hogy rosszalkodtak. De hidd el, ez a 2 felnőtt közt zajlik. Ti sajnos csak az áldozatai vagytok. Próbáld meg elfogadni a helyzetet, és továbbra is szeretni őket, ők is szeretnek titeket. El szokták követni gyakran azt a hibát a szülők, hogy a másik szülő ellen hangolják a gyerekeket - ezt ne hagyjátok! És tartsátok a kapcsolatot egymással.
2011. aug. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én sajnálom apát, és mindent meg tudnék neki bocsájtani, mert szentül hiszem, hogy miattam van.

De honnan tudjátok biztosan, hogy a gyerek nem tehet róla soha?

Köszi a válaszokat! :)

2011. aug. 16. 00:46
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen már ezt nem gondolhatod komolyan!
2011. aug. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyereked lesz megérted....
2011. aug. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy nem ti tehettek róla. Az enyémek is mindig marják egymást, de még meg sem fordult a fejemben, hogy emiatt el kellene hagynom őket.
2011. aug. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jegyeztd, meg egy házasság max a gyerek miatt marad meg,de sose miatta megy tönkre.Általában pont az van, hogy a zsülők a gyerekek miatt nem akarnak válni.Szóval ne hibáztasd magadat.Apukád nem téged hagyott el, hanem anyukádat,mert már nem érzi jól vele magát, de a gyerkeit szereti és gondolom ugyan úgy fog foglalkozni veletek.Persze ha most szerelmes akkor valszegtöbb időt tölt majd azzal a lánnyal, de attól még ti a gyerkei maradtok és szeret téged.Az hogy te ilyen vagy az lehet nevelés kérdése is vagy egyszerűen a környezeted alakította ki.
2011. aug. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Istenem, dehogy! Nehogy azt hidd, hogy apukád miattatok hagyta ott a családját! Minden kamasz "rossz", csinál csibészségeket, de amikor a szülők között válásra kerül a sor, az sosem a gyerekek miatt van, hanem azért, mert a szülők már elhidegültek egymástól, nincs köztük gyengédség, szerelem és szex. Így pedig csak élnének egymás mellett, mint két idegen. Tehát nehogy magatokat hibáztasd ezért! Hidd el, amit apukátok mondott, hogy szeret titeket!
2011. aug. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát szép egy apukád van! Lehet, hogy szeret titeket, de azért a farkát jobban. Egy apa nem hagyja el a családját, pláne nem a gyerekei miatt. Ha te erre gondolsz, nyilván nem látsz más nyomós indokot erre, val. nincs is. Ez nem a ti, hanem kizárólag "apukád" hibája.
2011. aug. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!