Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan,...

Szerintetek létezik olyan, hogy emiatt hagyja ott valaki a családját?

Figyelt kérdés

15/l vagyok, apukám lelépett egy huszon éves csajjal. Apukám 39 éves. Az a véleményem, hogy a tesóm és én miattam ment el. Mert: úgy érzem, sokszor veszekedtünk, én 15 ő 13 éves, ő fiú én lány. Tudom, máshol is sokat veszekednek a gyerekek, de itt többször volt kiabálás, tányérdobálás. Én nem vagyok, olyan mint a többi korombeli, nem festem magam, nincs sok barátom, amolyan strébernek tartanak az osztálytársaim. Be vagyok gubódzva a szobámba. Tesóm meg kamaszodik, ezért mindig csúnyán beszél, nem figyel a másikra alig lehet vele normálisan beszélni, nem tisztelettudó.

Anyagi gondjaink is voltak, ha ez számíthat valamit, meg apukám egyszer azt mondta, közte meg anyukám között, már csak ritkán van szex. Azt mondta, nagyon szeret minket és ez látszott is idáig, nagyon családcentrikus volt.

Szerintetek létezik, az hogy egy apa a gyerekei miatt hagyja el a családját?


2011. aug. 16. 00:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Nem tudom...mi lehet vele.

Még 1x köszi mindenkinek! :)))

2011. aug. 16. 20:59
 12/12 anonim ***** válasza:

nekem 3 éves koromban ment el az apukám máshoz,és úgy nőttem, fel hogy az volt bennem,biztos miattam! Azt hittem nem szeret engem,azért ment el. Meg anyám is ellenem hangolta egész felnőttkoromig.Hogy ilyen szemét meg olyan szemét.találkozni is ritkán találkoztunk. Ez rányomta a bélyegét az egész kapcsolatunkra apámmal. Ma 30 vagyok,de csak mostanában értettem meg,hogy szeret engem és semmi baj velem! :SSS

Ez nagyon szomoru de igy van!

2011. aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!