Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a feleségemet! Váljak?

Megcsaltam a feleségemet! Váljak?

Figyelt kérdés

10 éve élünk házasságban, van egy 9 éves fiúnk. A feleségemmel már a fiúnk születése után megromlott a kapcsolatunk. Egyszerűen ellökött magától. 2 éve szeretkeztünk utoljára, előtte sem túl sűrűn. Próbáltam vele megbeszélni, de teljesen elzárkózott, mára már alig kommunikálunk. Én pedig eközben összetalálkoztam a fiatalkori "első szerelemmel". Ez kb. egy éve volt. Eddig bírtam tartóztatni magam, a hétvégén szeretkeztünk. Szeretem. Még jobban mint anno. Ő ugyanaz a gyönyörű, humoros, csinos, kedves nő maradt, aki volt. Őszintén szeretem, de a feleségemnek nem akarok fájdalmat okozni! Ti mit tennétek a helyemben?

31F


2011. aug. 16. 00:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban ő lökött el, ő nem akar kommunikálni sem - akkor meg kell értenie, hogy el szeretnél válni. Inkább ezt mondanám, határozottan, eldöntötten,és nem azt, hogy mással találkoztam.

A válás mindig fájdalmas, ahogy mondják: egy válásnak csak vesztesei vannak. De hát.. akkor már, ha így alakult..

2011. aug. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
IGEN! De nem azért, mert megcsaltad, hanem mert fölösleges egymás idejét húznotok, ha nem működik a dolog. Lehet megbántod, de túléli. 31 évesen még újralehet kezdeni mással a dolgot (pláne ha neked van aki boldogabbá teheti az életed) később már nem nagyon, vagy ritkán. A gyerekkel pedig ugyan úgy kell foglalkozni, mint eddig.
2011. aug. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, de ezesetben neked adok igazat. Nem értem miért nem hajlandó megbeszélni veled bármit is. Ez az alapja egy kapcsolatnak pedig. Jó oké lefoglalja a gyerek... nade ő már 9 éves, nem kell egész nap babusgatni. Érdembeli tanácsot nem tudok neked adni, egyszerűen nem tudom mi lenne a legokosabb megoldás. :(
2011. aug. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
4%
Járt utat járatlanért el ne hagyj!
2011. aug. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
9%

Hát, már előbb kellett volna válni, de van egy javaslatom, ne te add be a válást...


Nyilván a nejed sem egy szentéletű, és csak erre vár, mert NINCS NŐ aki EBBEN A KORBAN 2 ÉVIG NEM KEFÉL!!


Állíts rá egy magánnyomozót, és gyüjtess anyagot a váláshoz, különben könnyen elveszítheted mindenedet.


Jó ügyvédre is szükséged lesz, hogy nálad maradjon a gyerek, mert a magyar bíróságok fafejűek, és az anyák minden esetben SZENTEK!

2011. aug. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
7%

Továbbá nem árt, ha jóelőre bekészülsz lakásügyileg is, és egy külön lakhatási lehetőséget (akármiylen kicsi is akárhol) szerzel ami független a nejedtől! Ez már lépéselőnynek számít.


Amíg ezek nincsenek meg, ne borítsd a bilit, ha már eddig kibírtad...

2011. aug. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%

00:51


Ez igen szépen és bölcsen hangzik, de nem feltétlenül kell mindig hinni az efféle mondásoknak. Keresztszüleim 8 éve elváltak. Keresztapukám 10-en éven keresztül csalta keresztanyukámat, nem volt mersze lépni és bevallani a dolgot...Elrontotta k.anyukám életét, aki közben megöregedett és mire k.apukám bevallotta neki, nem tudott új életet kezdeni, egyedül maradt. Ha szereted azt a nőt akivel egyszer lefeküdtél, megteszed majd többször is. A lelkiismeret is gyötörni fog és közben átversz egy másik embert is. Ha ez később kiderül és nem lépsz, nagyobb lelki sérülést okozhat, minthogy időben lépsz és kimondod a válást.

2011. aug. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
49%

" A lelkiismeret is gyötörni fog és közben átversz egy másik embert is. Ha ez később kiderül és nem lépsz, nagyobb lelki sérülést okozhat, minthogy időben lépsz és kimondod a válást."


A kérdező egyáltalán nem vert át senkit! A kérdezőt verte át az a nő, akivel egy fedél alatt lakik az meg kutyába se veszi. (elhidegülés, és nincs szex)


Ha valaki szeret valakit akkor ott van szex, de ha az nem legalább ölelkezések, beszélgetések stb.


Itt már csak képmutatás, kirakat van a gyereknek.

2011. aug. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%

Mellesleg sosem fogom megérteni, hogy minek szülnek a nők olyannak, akit nem szeretnek!


Hogy képesek 9 hónapig magukban hordani egy olyan ember darabját akihez nem kötődnek igazán.

2011. aug. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egy másik kérdezőnek is válaszoltam, gondoltam neked is bemásolom, ne kelljen önmagamat ismételni.


Meg van írva a sorsod, de a szabad akaratoddal te döntöd el (nem tudatosan) hogy jó fele haladsz vagy "szembe pisálsz a széllel". Te döntöd el hogy kihasználod e a jobb lehetőségeket, okosan gondolkodsz vagy maradsz a sz-rban.

Rengeteg ember nem mer kilépni egy rossz házasságból, mert fél az ismeretlentől, és akkor mitől vár szebb és jobb életet, ha nem mert tenni ellene?! A dolgok maguktól nem lesznek jobbak. Ezek mind elfojtott negatív dolgok amik idővel felgyülemlenek és akár betegség formájában vissza ütnek.

2011. aug. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!